Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми препоръчали сайт от където мога да си взема евтин рутер или рутер втора употреба до 40 лева. Ще го използвам предимно за Wi Fi с телефон на приблизително близки разстояния. Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам този :

http://www.technomar.../d-link-dkt-110

Използвам го за лаптопа и рядко настолния,доволен съм от него все пак за тези пари.... Има и бонус към него :D : )

Другите също ще ти предоставят своето мнение и препоръка.

Редактирано от Ласков (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли ми препоръчали сайт от където мога да си взема евтин рутер или рутер втора употреба до 40 лева. Ще го използвам предимно за Wi Fi с телефон на приблизително близки разстояния. Благодаря ви предварително.

Ето ти един нов рутер на добра цена.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък лично бягам далеч от TP-Link, особено пък евтините модели. На старо горе-долу за тези пари би трябвало да може да се намери например Linksys, нещо от серията WRT54 - вкъщи ползваме WRT54GS, който работи доволно - на последното LAN парти, на което бях, въпросният даваше нет на 12-13 компютъра, без да се впечатли, докато пък TP-Link, подобен на този, се задъхваше още с 3-4 компютъра, браузващи едновременно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези рутери са в различен клас и естествено че tp-link е по-слаб но за сметка на това е нов и ще се справя чудесно с поставената му задача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един нов рутер на добра цена.

Подкрепям мнението ти. И аз съм за.

Аз пък лично бягам далеч от TP-Link, особено пък евтините модели.

На старо горе-долу за тези пари би трябвало да може да се намери например Linksys, нещо от серията WRT54 - вкъщи ползваме WRT54GS, който работи доволно - на последното LAN парти, на което бях, въпросният даваше нет на 12-13 компютъра, без да се впечатли, докато пък TP-Link, подобен на този, се задъхваше още с 3-4 компютъра, браузващи едновременно...

Позволи да не се съглася със твоето мнение. Само една тема под тази, обяснявам че съм със същият рутер и съм захранил три компа и няма промяна във скороста. А и погледни какви са му минимални изискванията на автора: Евтин и втора употреба. Мислиш ли че търси рутер над сто лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволи да не се съглася със твоето мнение. Само една тема под тази, обяснявам че съм със същият рутер и съм захранил три компа и няма промяна във скороста. А и погледни какви са му минимални изискванията на автора: Евтин и втора употреба. Мислиш ли че търси рутер над сто лева.

По-добре по-висок клас рутер, но на старо, отколкото евтин нов такъв, това имах предвид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко е обхвата на този рутер?

Аз никога не ми се е налагало да определям диапазона на обхват. Но знам децата ми са излизали навън със лаптопа и на разтояние 100м е имало обхват и то доста добър. Като се има в предвид че живея във панелка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз никога не ми се е налагало да определям диапазона на обхват. Но знам децата ми са излизали навън със лаптопа и на разтояние 100м е имало обхват и то доста добър. Като се има в предвид че живея във панелка.

Сигналът няма да има проблеми да пътува по права линия без препятствия, но ще му дойде нанагорно, когато трябва да мине през няколко стени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко е обхвата на този рутер?

Аз живея в апартамент тип пълзящ кофраж имам следващия модел рутер 741nd и нямам никакви проблеми с обхват или със забиване на рутера.Захранвам 2 настолни компютъра и един лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.