Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся си нов/втора ръка лаптоп до 300 лева , мисля са го използвам главно за интернет,филми и някой друга по-лека игрица. Чакам предложения. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ЗАБРАВИ за игрите. Нов лаптоп за 300лв - ЗАБРАВИ! Втора ръка лаптоп - IBM T60. Да играеш игри на него - ЗАБРАВИ! Евтин лаптоп за игри няма - ЗАБРАВИ! Надявам се - изясниха се основните моменти.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам идея от жегата ли е или просто хората от скука взеха да пишат по форумите такива апсурди ? Аз пък си търся Ферари Енцо за 5 хиляди лева и френска топ менекенка с него :D:tongue2:

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам идея от жегата ли е или просто хората от скука взеха да пишат по форумите такива апсурди ? Аз пък си търся Ферари Енцо за 5 хиляди лева и френска топ менекенка с него :D:tongue2:

Надали... Сигурно е от студа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако няма да пишете по темата предпочитам да не пишете ;)

Ма ти какво искаш???? Не сме магьосници. Това, което искаш го забрави. Бюджета е все еднод а отидеш да си взимаш кола с парите за закуска... Забрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Acer Aspire 5738ZG

Обявата не е моя

Добро предложение за парите си.Бих се помъчил да сваля даже 10-20лв.Задължително ще искам да го видя преди да го взема или ако е по еконт да е с опция отвори и тест за 15мин.

Има си двуядрен процесор, 3гб памет, 320 хард, че даже и въшна видеокарта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето този сайт ми попадна днес http://laptopia.bg/ . Не съм проверявал дали е фирма менте и как точно се осъществява покупко продажбата , но поне лаптопите са точно в ценовия диапазон посочен от теб. Не ми е ясно какво разбираш под думите "някоя и друга по лека игрица" , но както казаха колегите думите "лаптоп , 300лв. и игра" , не се съчетават лесно.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.