Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте! Какво ви е мнението за този лаптоп http://www.globul.bg/bg/promotion.html?id=5184? Избрах него, тъй като имам възможност да го взема на изплащане от Глобул и ми се стори най-добър от лаптопите, които предлагат.

Благдаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение че ти излиза с 250 лева по-скъп отколкото в друг магазин - не си струва за мен. А като им разгледах всичките машинки - нито една не си струва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение че ти излиза с 250 лева по-скъп отколкото в друг магазин - не си струва за мен.

А като им разгледах всичките машинки - нито една не си струва...

Предполагам това идва от добавеният пакет безжичен интернет. Поне аз с такова впечатление останах. И както каза колегата- не, по-добре от друг магазин, където ще е по-евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах, че се оскъпява заради оригиналния windows, но ме интересува дали лаптопът си заслужава. Благодаря за съветите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не! Ако държиш на изплащането има други магазини от които може да си вземеш много по-добър за тези, че и за по-малко пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.