Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Какво ви е мнението за този лаптоп http://www.globul.bg/bg/promotion.html?id=5184? Избрах него, тъй като имам възможност да го взема на изплащане от Глобул и ми се стори най-добър от лаптопите, които предлагат.

Благдаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При положение че ти излиза с 250 лева по-скъп отколкото в друг магазин - не си струва за мен. А като им разгледах всичките машинки - нито една не си струва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При положение че ти излиза с 250 лева по-скъп отколкото в друг магазин - не си струва за мен.

А като им разгледах всичките машинки - нито една не си струва...

Предполагам това идва от добавеният пакет безжичен интернет. Поне аз с такова впечатление останах. И както каза колегата- не, по-добре от друг магазин, където ще е по-евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разбрах, че се оскъпява заради оригиналния windows, но ме интересува дали лаптопът си заслужава. Благодаря за съветите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разбира се, че не! Ако държиш на изплащането има други магазини от които може да си вземеш много по-добър за тези, че и за по-малко пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.