Премини към съдържанието
A.com

Странен проблем при инсталиране на софтуер

Препоръчан отговор

Значи, имам следния проблем.Инсталирам All Media Fixer 5.8, регистрирам я и като се опитам да отворя някой файл, за да го поправя, програмата се затвая сама. sad.gif

Инсталирам Fraps 2.6.4.Програмата е кракната и се инсталира регистрирана, без ограниченията на нерегистрираната версия (само 30 секунди запис на игра и запазване на Screenshots само в BMP format).Стартирам програмата и тя пак се затваря сама.Даже не ми се отваря някакъв прозорец.Интересното е че пробвах програмата на друг коммпютър и там си върви перфектно без никакви забележки и проблеми.

Ползвам Wondows XP Professional Edition SP2 и това епървият път кгато имам подобни проблеми със софтвер.Двете програмки ми трябват, а няма как да ги ползвам.Специално за Fraps това е единствената версия, която съм намерил кракната а за другите й версии (и по-стари и по-нови) не съмнаерил нирто крак, нито регисррационни кодове.

Ако някой знае от къде може да ми е проблема и как да го оправя то - помагайте. :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами почисти регистрито.

Виж да не си качил неякаква програма, в която не си уверен, че е сигерна.

или

Преинсталираш Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери за грешки записани в EventViewer-а.

(сигурен съм, че знаеш къде е, но за да избегнем допълнителни обяснения

С десния бутон на My Computer -> Manage -> Event Viewer )

Виж в Application и System дали има някакви грешки за програмите, които не тръгват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,това само при тези две програми ли става или и при други?Провери дали някаква програма за защита не сработва-антивирус,защитна стена,антиспай - нали пишеш ,че версиите са кракнати!!Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрите ги чистя ежедневно с ACE Utilities.Това са единствените две програми, които ми правят номера.Ще проверя за грешки в Event Viewer :-), за това не се бях сетил.Нямам инсталираня никаква антивирусна, антиспай или каквато и да било подобна програма, защото на личния си компютър нямам интернет.Едната програма е кракната - Fraps, а другата All Media Fixer не я краквам.Просто и пиша регистрационен код.

Като видя за грешки пак ще пиша.Благодаря на вскчки.:-)

:-) Проверих Evenr Viewer и няма никакви грешки.Стартирах програмите, но пак се получи същото нещо и няма рапорти за каквато и да е грешка в Event Viewer.Ако някой има представа защо се получава така нека да каже.:-)

Редактирано от A.com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.