Премини към съдържанието
FlipperXP

Има ли 64 битов Уиндоус ХР?

Препоръчан отговор

Има ли такъв 64-битов ХР. Не ми трябва "Виста", а питам за ХР ? И ако има, можете ли да дадете линк ? 10х предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аэ съм с XPx64 cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аэ съм с XPx64 cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Как да разбера колко битов ми е Windows-а? :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Как да разбера колко битов ми е Windows-а? :nono:

<{POST_SNAPBACK}>

Свали си програмата Everest от ТУК. С нея ще разбереш колко битов ти е процесора. Ако е 32 - значи си с 32битов win, а ако е 64-битов - най-вероятно си с 64битово ХР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Свали си програмата Everest от ТУК. С нея ще разбереш колко битов ти е процесора. Ако е 32 - значи си с 32битов win, а ако е 64-битов - най-вероятно си с 64битово ХР.

<{POST_SNAPBACK}>

Приятелю, ако е с 64-битов процесор, това не означава, че е с 64-битов ХР. Това е само в случая, ако си е инсталирал 64-битов ХР. На 64-битов процесор може да пуснеш и 95, ама това не прави 95-та 64-битова ОС. :hush:

Десен бутон на My Computer -> Properties. Ako ХР-то e 64 Bits там трябва да го пише. Ако не го пише - значи не е 64-битово ХР. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Приятелю, ако е с 64-битов процесор, това не означава, че е с 64-битов ХР. Това е само в случая, ако си е инсталирал 64-битов ХР. На 64-битов процесор може да пуснеш и 95, ама това не прави 95-та 64-битова ОС. :)

Десен бутон на My Computer -> Properties. Ako ХР-то e 64 Bits там трябва да го пише. Ако не го пише - значи не е 64-битово ХР. :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Е, браво на вас, но как се справихте с кирилизацията ???

FlexType него искам.

Някакви съвети имате ли ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

FlexType него искам.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами огледай се поне в този форум! Тази стикната тема ще ти извади очичките! laugh.gif

Ето и допълнително инфо

Успех! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте...искам да попитам windows-a ми е x32 битов.... поне така показа everest-a обаче ми показа и това.... набор инструкции - x86, MMX, SSE, SSE2..... та искам да попитам от това ли да съдя, че процесора ми е х86 битов и дали това че уина ми е х32 битов не го кара да забива...защото съм след преинстал и не върви както трябва тая щайга....и задължително ли е ако наистина съм със х86 битов процесор и уина да е х86 битов... БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО... :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хаихаиахаих

х86 = 32-битов набор инструкции

няма х32, има х86, х64 и 32-бит, 64-бит

само да не се притесниш сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

FlexType него искам.

ами с фонетиката на инженера атанасов

с фонетиката на инженера атанасов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Има ли такъв 64-битов ХР. Не ми трябва "Виста", а питам за ХР ? И ако има, можете ли да дадете линк ? 10х предварително :)

Има. В точния смисъл на понятието това е WindowsХР 64 bit. Той е напълно различен от WindowsХР х64.

Корпоративният WindowsХР х64 е основан на Windows Server 2003, докато WindowsХР 64 bit е някаква проба за 64 битова ОС-ма, която може да бъде подкарана само от машина с Itanium процесор. Развитието на WindowsХР 64 bit спира през 2005г и внимание се насочва към WindowsХР х64, който се движи от процесори:AMD64 Opteron и Athlon 64 на AMD и Intel процесори поддържащи технология EM64T.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ами с фонетиката на инженера атанасов

с фонетиката на инженера атанасов

наистина ли мислиш че човека чака вече повече от три години, някой да му каже как да си кирилизира уиндоуса?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.