Премини към съдържанието
chichomitko

Цялата газ!

Препоръчан отговор

За любителите на много високи скорости.

Това е едно клипче от 4,5 мб,което съдържа филм,заснет от камера на мотоциклет.Моториста е доста луд - вдига 300 км между колите,кара на задна гума с 200 км и тн. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този си проси катастрофата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еее тоя е доста бесен :sobbing: кефи максимално!!!

но си мисля, че дигиталното километражче е манипулирано по някъв начин....движи се с около сто 100км/ч под показанията, но на моменти беше реално, особенно като мина между буса и автобуса : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Еее тоя е доста бесен :sobbing: кефи максимално!!!

но си мисля, че дигиталното километражче е манипулирано по някъв начин....движи се с около сто 100км/ч под показанията, но на моменти беше реално, особенно като мина между буса и автобуса : )

<{POST_SNAPBACK}>

Ти май се оля? Колкото и да не вярвам, че е 300, не вярвам, че е и 100. Повече е.

А какво да кефи? Да, децата се радват, ама е на ръба катастрофа. Какво му е хубавото? Пичът нека си се трепе, ама проблема е, че и други хора ще пострадат.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ти май се оля? Колкото и да не вярвам, че е 300, не вярвам, че е и 100. Повече е.

А какво да кефи? Да, децата се радват, ама е на ръба катастрофа. Какво му е хубавото? Пичът нека си се трепе, ама проблема е, че и други хора ще пострадат.

<{POST_SNAPBACK}>

Идеята ми беше, че се движи със 100км/ч под показанията на километража!!!

а и недей така писимистично човека е професионалист, движи се по магистрала и тая скорост не е толкова заплашителна

а и не само децата се кефят на бързите скорости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз на такава машина и с такава скорост си давам точно 10 секунди живот - до първият стълб! А това може да са мили в час, с един приятел спорихме така за един друг клип и в крайна сметка не се разбрахме, но ми се струва доста бавно на моменти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честно казано и аз след като го видях, имам чувството че на скоростомера има някакъв множител х2 cool.gif

seal-luck.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно наистина лъжат със скоростта!Имам две CD-та със такива откачалки но там скоростите са съвсем различни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Идеята ми беше, че се движи със 100км/ч под показанията на километража!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Опа, не съм прочел както трябва. Извинявам се.

а и недей така писимистично човека е професионалист, движи се по магистрала и тая скорост не е толкова заплашителна

<{POST_SNAPBACK}>

Човекът може да е професионалист. За него спор мисля, че няма. Въпросът е, че той НЯМА НАЧИН да знае как биха реагирали другите шофьори. Ако прехвърчи покрай някой, който се паникьосва лесно или нещо от сорта, не се знае какво ще стане. На магистрала само това липсва една катастрофа и после да стане верижна такава.

а и не само децата се кефят на бързите скорости!

<{POST_SNAPBACK}>

Е, да, ама просто по принцип те реагират по-импулсивно от рода на: "Т'ва е брутално, брато!" :ph34r:

Аз на такава машина и с такава скорост си давам точно 10 секунди живот - до първият стълб! А това може да са мили в час, с един приятел спорихме така за един друг клип и в крайна сметка не се разбрахме, но ми се струва доста бавно на моменти.

<{POST_SNAPBACK}>

Е, как ще е мили в час, бе!? Той трябва да е литнал ако бяха мили в час. 300 мили/ч са 480 км/ч!

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.