Премини към съдържанието
Totalll

Торнадо отнесе момче на половин километър

Препоръчан отговор

Американски тийнейджър без да иска постави нов рекорд след като бе носен от торнадо в продължение на половин километър. 19-годишният Мат Сътър бил отседнал в караваната на родителите си във Фордланд, Мисури, когато изведнъж връхлетял ураган. “Шумът ставаше все по-силен и по-силен.

Сякаш 10 военни изтребителя се бяха устремили към нас”, разказало момчето пред местната преса. “Вихърът се блъскаше в караваната. Предната и задната врата бяха заключени, но изведнъж пантите им отхвръкнаха и вратите бяха отнесени”, споделя още момчето. Мат бил облечен само по боксерки, докато се природното бедствие връхлитало дома му. Изведнъж настолна лампа го ударила по главата и той изпаднал в безсъзнание. Тогава торнадото го понесло.

Вихърът, който се движел със 240 километра в час, го извлякъл от караваната, понесъл го над телената ограда и го премъкнал на разстояние от близо половин километър. Накрая Мат се приземил в тревна площ на открито. Той бил замаян, от главата му шуртяла кръв и имал още множество наранявания и охлузвания, но все пак бил контактен. “Винаги съм казвал на гаджето си, че искам да видя торнадо, но не и че искам да бъде вътре в него”, жалвал се младежът.

:hush: Нали без да искал е поставил световен рекорд ... :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извод : Помисли добре преди да си пожелаеш нещо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Той бил замаян, от главата му шуртяла кръв и имал още множество наранявания и охлузвания, но все пак бил контактен.

<{POST_SNAPBACK}>

Горкото момче. Но пък е поставил рекорд, това е хубавото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък искам да видя изригване на вулкан, но пък дори да имам късмет няма как да оцелея sad.gif А момчето трябва да пусне тото - такъв късмет е рядкост, изглежда не му е дошло времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

олеееееееееееее горкото момче.....Да...Мечтите могат да се превърнат в реалност......Поне за рекорда е добре :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко като филмче това ... ще има какво да разказва на внуците си ;) Ние пък със съквартирантката ми в Свищов чакахме цунамито по Дунава... :whist:;):hush::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Малко като филмче това ... ще има какво да разказва на внуците си  ;) Ние пък със съквартирантката ми в Свищов чакахме цунамито по Дунава... :whist:  ;)  :hush:  :P

<{POST_SNAPBACK}>

ако дочуеш кога е моляте кайи ми да дойда да погледам и аз!

А за момчето-добре че е рекорд и са го записали,че инъче и внуците му нямаше да му повярват и все пак евала на тва торнадо от толкоз много неща да уцели него-какъв прицел само(пича да си пусне тото)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.