Премини към съдържанието
taz_the_devil

Въпрос за Хамачи сигурност

Препоръчан отговор

Искам да попитам мога ли спокойно да си разменям файлове по Хамачи мрежата без да може някой външен да разбере какво се праща. Става въпрос за софт, игри и филми. Аз съм в Германия и тук е малко спек с П2П затова искам по този начин ако може. Достатъчно ли е надеждна и най-вече легална?

Съжалявам ако повтарям темата, но не успях да намеря точно това дето ме интересува с търсачката. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да попитам мога ли спокойно да си разменям файлове по Хамачи мрежата без да може някой външен да разбере какво се праща. Става въпрос за софт, игри и филми. Аз съм в Германия и тук е малко спек с П2П затова искам по този начин ако може. Достатъчно ли е надеждна и най-вече легална?

Съжалявам ако повтарям темата, но не успях да намеря точно това дето ме интересува с търсачката. Благодаря ви предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

За легалността - 99,9% съм сигурен, че е легално.

За сигурността не мога да кажа нищо конкретно. Поне в сайта пишат, че е сигурна връзката. Обясняват, че се използва междинен сървър за изграждане на връзката и веднъж установена, тя става директна и междинния сървър отпада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

основната идея на Хамачи програмата е играенето на игри в мрежа ( т.е. в ЛАН да сме по точни) но и основно се ползва за ЛЕСНО свързване на два или повече компютъра в "виртуална" мрежа и всички плюсове от това. Но не си мислете че всичко това е безплатно и неограничено - Хамачи има 2 версии - безплатна и платена. Платената е достаа скъпичка но и има един основен плюс над безплатната - при нея броя на участниците в една вируална мрежа е неограничен за разлика от безплатната - само 14 човека. А по въпроса към темата - ползването на тези услуги би трябвало да се води като съвсем легална размяна на ресурси така че успех :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.