Премини към съдържанието
krisi_dqvola

От каде да си създам сайт?

Препоръчан отговор

Имам един въпрос и се надявам да ми помогнете ако може!

Искам да попитам от каде мога да си създам сайт освем от тук Защото от много време се опитеам да разбера!А може ли да ми кажете от каде да си създам сайт завърщващ на com?

Благодаря предварително!

П.П:Сори ако темата се е повтаряла!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

.com домейните са платени. Ако имаш пари за харчене напиши в гугъл

хостинг

и си избери...

Редактирано от Мишо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може би за момента ще е добре първо да го качиш на някой безплатен сървър пък после ако е добре да го качиш на платен хостиг. Мога да ти препоръчам http://hit.bg - според мен за начинаещи е добре, аз също имам сайт там. Предоставят ти и 10мб, според мен достатърчо за страниците. Но може и също в http://data.bg да си направиш, повечко неща предлагат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=9211 ..... има "малко" линкове

<{POST_SNAPBACK}>

Тези страници, предлагат само пренасочване. Напр. Ако имаш сайт http://freewebs.com/krisi_dqvola, тези сайтове ти предоставят пренасочващ домейн. Така твоите потребители като въведат krisli_dqvola.tk, това ще те пренасочва към по-дългия (горе) адрес. Препоръчвам ти да си направиш сайт във freewebs ако нямаш никакви знания за HTML, защото там има специална опция с инструменти. Става нещо като блог. Като заговорих за блогове, можеш да си направиш и блог. Например в dir.bg (Там ги наричат Глог-ове)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости HotBird13°E

www.krisi_dqvola.kokoom.com

ако такъв адрес те устройва, за 5 минути си имаш сайт.

Трябва само да си преведеш един път обясненията от френски на какъвто език говориш и това е.

Неограничено дисково пространство за страниците включително и снимките. Няма ограничение за трафик. Можеш да си пишеш страници на кирилица направо от браузъра ти. Сайта ще ти е достъпен от цял свят и страниците ще се зареждат бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много мерси!

HotBird13°E имам едно въпросче!Аз засега се регистрирах обаче после ми се появява да въведа някъв код!Каде мога да го получа тоя код!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва само да си преведеш един път обясненията от френски на какъвто език говориш и това е.

Неограничено дисково пространство за страниците включително и снимките. Няма ограничение за трафик. Можеш да си пишеш страници на кирилица направо от браузъра ти. Сайта ще ти е достъпен от цял свят и страниците ще се зареждат бързо.

<{POST_SNAPBACK}>

Хей, HotBird13°E, а там поддържа ли се РНР и mySQL и др. екстри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости HotBird13°E
    Много мерси!

HotBird13°E имам едно въпросче!Аз засега се регистрирах обаче после ми се появява да въведа някъв код!Каде мога да го получа тоя код!?

<{POST_SNAPBACK}>

Ами те сигурно са ти го пратили по e-mail тоя код.

Регистрирай се от Интернет Експлорер ако от другите браузъри не излиза всичко точно.

Не знам вече какво искаше защото съм се регистрирал още преди една година. Това което съм си записал е само Име и парола и фалшивия e-mail който съм им бил дал преди. Сайта си ми работи и сега.

За PHP не знам дали има защото никога не ми е трябвало, HTML ми стига на мене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

А мога ли да променя езика на самия kokoom да ми излиза на English а не на Френски?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости HotBird13°E
    А мога ли да променя езика на самия kokoom да ми излиза на English а не на Френски?

<{POST_SNAPBACK}>

I do not know because I speak French and I don't need it in English.

Je ne sais, parce que je parle français et ça ne me pose aucun problème.

На "харизан кон" зъбите не му се гледат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Страхувам се, че няма да успееш. sad.gif

Французите са абсолютни шовинисти по отношение на езика си - всичко държат да е на френски, а чужденците да се обогатяват с френската култура изучавйки го! ;)

Но иначе са толерантна и гостоприемна нация.

Може би повече от 70% от компютърната терминология там е преведена на френски и само около 25-30 % е заимствана от английския език, по-точно от американската компютърна терминология. Поразцъкай някой друг френски сайт за компютри и ще се увериш. Например компютър на френски е ordinateur (чете се ординатьор), програма не е program или application, a logiciel (ложисиель) laugh.gif:):)

I do not know because I speak French and I don't need it in English.

Je ne sais pas, parce que je parle français et ça ne me pose aucun problème.

На "харизан кон" зъбите не му се гледат.

Дa, ама така конят нищо не може да сдъвче.... :conver:

Редактирано от cocotone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости HotBird13°E

Мойто конче Кокоомче рупка зелена тревица всеки ден ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.