Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам големи проблеми с моята щайга. Компа ми е следният: Процесор: Амд дуал нещо си 2.2 гх. Рам: 2 гб. Видео карта: нвидиа 512 мг. ХДД: 320 гб. Дънната платка не знам каква е. Купих го 2009 година от техномаркет Монтана. Добре помня, че това беше най-доброто, което хората можаха да ми предложат. Тогава беше около 400 лв., но помня също така, че монитора (21 инча с тунер) излезе по скъп. Та, в момента се намирам в Германия. Другата седмица се прибирам. Тук съм от 3 месеца, нашите бачкат, пък аз дойдох на почивка. Набавих се с някакъв лаптоп, не е кой знае какво, но определено върши страхотна работа. Самсинг q35 е. Той е: интел 1.66 гх. 2.46 рам. ХДД: 65 гб. Видео карта: интел 128 мг. Компютъра вкъщи е постоянно с отворена кутия. Има проблеми с охлаждането ли с кво. Постоянно го чистех, когато бях вкъщи, ако не е през седмица, то всяка седмица. Оставен е на бюрото, а не отдолу. Чистех го с сешуар, а за перките на процесора и захранването използвах клечки за уши. Никаква полза. Винаги му има нещо. Един диск с неро не мога да направя, щото прегрява. С еверест ми показва, че при много натоварване прегрява прочесора, стигне ли 105-110 се изключва само, и копчето за вкючване на пц-то свети, тоест мига. Какво да правя. Помогнете ми с прости неща, като се прибера кво да го правя тва пц. Аз лесно ще го преинстална, уин хп или 7, няма проблем. Проблема е, че нещо му куца и не ми върши работа. Занимавам се любителски с видео монтаж. С програмите и нещата съм доста навътре, но нямам добър комп. Дайте някаква конфигурация възможно най-евтината и добрата за тая работа. Или дайте друг съвет.. Плсс. хелп!

CPU ядро 1 или 2 преграваше и се изключваше. Сега си спомних....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да се четат и спазват правилата на форума!!!

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от rinawow
      Купих си Wi-Fi удължител на обхват, за да имам интернет в другия край на апартамента, но пинга непрекъснато се повишава от 30-40 до към 150 и после пак пада. Някакъв съвет?
    • от koko2010
      Здравейте 
      Аз съм с iPhone XS MAX. Вчера Face ID отказа. Animoji работи. Моля кажете как може да се поправи. И дали може да е софтуерно.  Приказвам снимка в която излиза грешката когато се опитам да създам Face ID 

• от Диди Димитрова
      Здравейте,
      Вчера на 13.05 около 17:00 часа чух една песен по радио Енерджи, но времето беше ужасно и шофирах и нямаше как да пусна Shazam и да видя как се казва. Пееше се нещо от сорта на Body/ booty boom boom и по едно време имаше част от песента Bad boys ( Bad boys, bad boys what you gonna do when I come to you) . Пее жена и песента е тип регетон.
      Моля ако някой се сети да пише! Благодаря предварително!
    • от Vladimirski
      Здравейте, бихте ли ми препоръчали добра конфигурация до 1000 лв? 
    • от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване