Премини към съдържанието
_-^Pampi^-_

Цифров фотоапарат до 500-600лв. Какъв?

Препоръчан отговор

Спешно трябва да взема цифров фотоапарат, до максимум 600лева.

Спрял съм се на този Canon PowerShot A540 за 599лв.

Добър избор ли ще е, и дали има нещо по добро за тея пари?

10х предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърни внимание, че Canon PowerShot A540 няма оптичен стабилизатор. Ако можеш да го преглътнеш - добре. Предвиди сума и за SD или MMC карта. Наличните 16 К не стигат за нищо. В ревюто което четох видях че няма некомпресиран форнмат за запис RAW. За домашно използване това не проблем. Обърни внимание с батерии или с акомулатор е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението ми не е много обективно, понеже съм фен на марката но да си кажа:

PANASONIC DMC-FZ5EG-S

http://www.dcresource.com/reviews/panasoni...iew/index.shtml

Редактирано от Lyudmil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
PANASONIC DMC-FZ5EG-S

<{POST_SNAPBACK}>

Според мен също много добър. Ако питаш мен обърни внимание на оптичния зуум. Дигиталния можеш да го забравиш. Аз например си взех ето този Lumicron LDC 4028 поради липса на много средстава, но съм доволен и от него. Оптичният му зуум е 8х а не 1х както пише. Вярно е че е малко големичък но какво да се прави. Също и вида на сензора е важен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично ти препоръчвам марката Kodak. От опита който имам със по-евтините апарати от тази марка съм изключително доволен. Ако твърдо си решил да даваш толкова пари много добро решение са и апаратите на Sony. Имат много качествена оптика и са доста бързи (като време за прибиране на обектива, време за реакция и т.н.). Единствената забележка към Sony-тата е, че използват сравнително скъпи памети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.