Премини към съдържанието
fanta

USB кабела не разпознава телефона

Препоръчан отговор

проблема ми е,че USB кабела не разпознава телефона - Samsung e300!кажете ми моля какъв софт точно трябва да си сваля или какви настройки трябва да се направят на самия телефон!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

USB кабела няма как да разпознае телефона. За целта ти е необходим софтуер, който се инсталира на компютъра. Ако с телефона не си получил, виж на сайта на производителя. В нета има и доста софтуер, но повечето е платен. Ето например линк за MobileMaster

seal-luck.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
проблема ми е,че USB кабела не разпознава телефона - Samsung e300!кажете ми моля какъв софт точно трябва да си сваля или какви настройки трябва да се направят на самия телефон!

<{POST_SNAPBACK}>

Свали си Самсунг ПС Студио за Е300 от тук cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:eek:

USB кабела няма как да разпознае телефона. За целта ти е необходим софтуер, който се инсталира на компютъра. Ако с телефона не си получил, виж на сайта на производителя. В нета има и доста софтуер, но повечето е платен. Ето например линк за MobileMaster

seal-luck.gif

<{POST_SNAPBACK}>

:nono:

Свали си Самсунг ПС Студио за Е300 от тук  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз имам същия проблам,но със сони ериксон,а дали ако имам блутуут  нещата ще стават по различен начин :wors:

<{POST_SNAPBACK}>

май беше по същия начин пак ще ти трябват софтуери ни според мен прехвърлянето ще става по бързо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата работа с Нокия 6630 sad.gif Не мога да си намеря в сайта на Нокия нужния софтуер. Всъщност там намирам саво PCSuite, който обаче не ми изписва, че имам blutooth, а аз имам. Версията си е точно за този телефон уж sad.gif Но това не е проблем де, мога да мина и без него предполагам. Обаче все пак си търся софтуер за usb кабела. Някой да има идея?

ПП. Питам тук, понеже темата е за това.

Мерси :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.