Премини към съдържанието
krisi_dqvola

Имам проблем с езиците на компа

Препоръчан отговор

sad.gif Имам проблем!Тая сутрин като станах езиците от компа(долу в лентата)ми бяха изчезнали!Искам да попитам дали някои знае линк от където да си изтегля кирилица или да ми кажета от каде да си ги сложа пак долу!Надявам се да сте ме разбрали!

П.П:Съжелявам ако темата се повтаря!Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сигурно имаш предвид Language bar-а откъдето може да сменяш езика на който въвеждаш текст.

Виж дали не се е появил на десктопа и !

Ако го няма там :

1. Отиваш в Control Panel -> Regional and Language Options

2. там избираш таб Languages и щракваш бутона Details

3. ще се отвори нов прозорец Text Services and Input Languages на който долу в ляво има един бутон Language bar. Щракни го.

4. Чекни Show the language bar on the desktop.

Би трябвало да се покаже на десктопа и оттам вече може да го минимизираш в Tray лентата.

seal-luck.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси за помоща ама някой неща не ги намирам щото цялото ми меню е на бг и се обърквам малко!Може ли да ми го обясниш на бг!???

П.П:Дано не съм станала нахална!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси но при мен неможе да се натисне language bar!Направих всичко дотук дето ми показа но не може да се кликва върху language bar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щракни с десния бутон върху часовника долу дясно, избери Toolbars и оттам Language bar (ако го има)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Спомням си, че на Autopatcher - а имаше такава опция да се премахне изобщо тоя тулбар.

Просто така си е изчезнал без да буташ нищо, или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаго даже съм го и натиснала обаче все още ги няма и направо се отчайвам!!! :)

Спомням си, че на Autopatcher - а имаше такава опция да се премахне изобщо тоя тулбар.

Просто така си е изчезнал без да буташ нищо, или?

<{POST_SNAPBACK}>

Абсолютно нищо не съм му правила!Вечерта преди да си легна беше на лентата а сутринта го нямаше!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам представа от какво може да е (особено това дето не може да го натиснеш), но само да ти напомня, че дори и да липсва languagebar - ът, може да си сменяш езиците с комбинацията, която си настроила

ctrl+shift

или

alt+shift

П.П. Нещата със сигурност ще се оправят с преинсталиране, но няма смисъл да си играеш. Ако ти е проблем може да си изтеглиш флекстайпа да речем, само че да знаеш, че той прецаква всичко. Не е препоръчителен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе я си сложи ти един FlexType и забрави за тея тъпи проблеми!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Нямам представа от какво може да е (особено това дето не може да го натиснеш), но само да ти напомня, че дори и да липсва languagebar - ът, може да си сменяш езиците с комбинацията, която си настроила

ctrl+shift

или

alt+shift

П.П. Нещата със сигурност ще се оправят с преинсталиране, но няма смисъл да си играеш. Ако ти е проблем може да си изтеглиш флекстайпа да речем, само че да знаеш, че той прецаква всичко. Не е препоръчителен.

<{POST_SNAPBACK}>

Много мерси!!!!!!!!!! :) С комбинацията ctrl+shift се получи всичко идиално!!!!!!Златен си!!!!

Пак мерси!!!!!!!!!!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Мерси но вече му разбрах цаката!А колкото до FlexType-а по-добре да забрая за него така мисля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Много мерси!!!!!!!!!! :) С комбинацията ctrl+shift  се получи всичко идиално!!!!!!Златен си!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Моля!

Радвам се, че съм бил полезен.

И ако не ти е проблем, че не виждаш езиците като ги сменяш, по - добре НЕ СИ СЛАГАЙ FLEXTYPE - А!

Никой вече не го използва и то има защо.

За сега чао! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Много мерси!!!!!!!!!! ;) С комбинацията ctrl+shift  се получи всичко идиално!!!!!!Златен си!!!!

Мерси но вече му разбрах цаката!А колкото до FlexType-а по-добре да забрая за него така мисля

<{POST_SNAPBACK}>

FlexType не слагай! :down:

Но те съветвам въпреки, че мислиш, че си си решила проблема, да последваш линка, който ти е написал chichomitko и да прочетеш всичко докрай, защото нещата не са толкова прости и не се оправят само с ctrl+shift . Ако искаш да си възстановиш пълноценно language bar-a прочети докрай всичко след линковете, които излизат, защото може да имаш проблеми!

Желая ти успех! :bye:

П.С. Щото така оставени нещата... става започната и недовършена... :hush:laugh.gif:)

Редактирано от cocotone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

По-скоро тогава ще започнат проблемите.

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    zdraveite az imam sashtiq problem ama moq windols e na BG i ne moga da go opraq pls help me

има го обяснено с снимки!

едит:научи се да пишеш на Български!

едит2:ако ще слагате допълнителн кирилизатор препоръчвам Switch type cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

и аз имам проблем с езиците. При мен са си наред, но изключително много ме изнервя фактът, че не мога да ги подредя в реда който искам. Тоест като пускам програма, word примерно, искам да се пуска ангийски, а не български. Използвам английски, български и немски и просто искам да ги подредя в този ред да се пускат при всяка програма.

Някакви идеи?

Мерси предваритело.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.