Премини към съдържанието
DEAM

Проблем с USB на SE k600

Препоръчан отговор

Първо инсталирах драйверите от диска към телефона (дотука ОК). После боднах USB кабела (който са го дали с телефона), свърза си се с телефона и проблеми никакви, НО какво се получава? Влизам в папката с музиката и се опитвам да прехвърля 1 mp3 ка от компа на телефона и НЕ СТАВА дава ми unexpected error и дотука. Пробвах да копирам от телефона на компа - НЯМА ПРОБЛЕМИ - МИСТИКА някой ако може да ми каже какво става щото вече почва да ме хваща нервата, а пък собственика на телефона ще ме убие след малко :).

А друго - картинки си прехвъргхах без проблеми, със имидж едитора и всичко си беше наред.

Днес обаче тоя колега дойде да си сваля едни снимки от телефона и се почна една ............

1. Не може да се свържа с телефона ( а никакви настройки не съм променял от миналото посещение)

2. Постоянно дава, че връзката се разпада sad.gif

3. постоянно забива файл мениджара

та мисълта ми е ohmy.gif КАКВО СТАВА ohmy.gif ??????

:) Просто искам да прехвърля 1 mp3-ка скапана.

Ако някой има идея нека помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери дали прави добър контакт ЮСБ-то на кабела с компютъра. При мен оригиналния кабел с който е купен телефона хлопа в буксата и прекъсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.