Премини към съдържанието
aristotel777

Как да съхраня информация в ИНТЕРНЕТ

Препоръчан отговор

Искам да попитам някой знае ли къде мога да си съхраня информация (документи, снимки и др.) на сървър в интернет и да влизам там. Да качвам или свалям информацията си. Преди време ползвах 2 GB във freetechno-link но вече нещо неработи и то от доста време. Обясненията от рода да ползвам gmail.com пощата си не е решение поради честата смяна на кодировката на екипа на GOOGLE-то и това те постявя в необходимостта от смяна на версията на програмата това според мен не е решение.

Мисълта ми е влизаш във сайта попълваш си името, паролата и влизаш и вътре е като пощенските кутии - трие, създаваш папки и т.н.

ИМА ЛИ НЯКОЙ ИНФОРМАЦИЯ ПО ТОЗИ ВЪПРОС И би ли я сподел с останалите.

Благодаря предварително.

P.P. МОЛЯ ви не се стремете да блеснете с познанията си. Не всеки е перфектен в образуванието си и е сведующ по всички въпроси.

Уважавайте останалите за да бъдете уважавани и вие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ви прегледах ги и 2 сайта. Не знаете ли нещо с по-лесен интерфейс. За приятелката ми е, а знаете какви са жените обясних и, но тя се обарка и се отказа.

Знаете ли нещо но за жена :-))) съжалявам но тези няма да ми свършат работа в този случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

aristotel777,

нещо по-лесно аз разбирам да качваш по ftp протокол.При всички положения подобни неща си имат ограничения.Безплатните най-вече.Ограничен web диск 50МВ-250МБ да речем, ограничение на файловото разширение.Например документи или снимки.Ограничение в размера на upload-вания файл.До 1МВ примерно.И все че при тези неща, мен ме задоволява тези два сайта:

http://sbn.bz

http://freestarthost.com

След успешна регистрация, ти се предоставя безплатна възможност при тяхните условия да качваш свои снимки и докумeнти.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Profruit

Първия го проверих и ригистрирах. чакам писма на майла за потвърждение.

За 2 немога да вляза. въпреки опитите ми все ме вкарваше направо за логване.

За първия ще ви кажа резултата след като го изпробвам.

10Х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мишо

приятелю аз ползвам нет от БТК, а те с датата са на нокти.

Опитам ли да сваля нещо от Datata и първоначално започва да тегли добре и след това явно разпознае , че адреса ми е от БТК и и ме мотае със скорост от 0.2 и често ми показва въпросителни на скороста.

Това е като Царо дава а Доган недава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе аз бях чел за някаква програмка (даже не е само една ами много), дето автоматично си намира нужното място в пощите.

Чрез тия гигабайтове пощи (Google) - просто си качваш файловете, а тя програмката сама се регистрира, проверява различните пощенски кутии и техните лимити и ти показва каченито файлове като на отделно дисково устройство.

Някой сеща ли се за какво става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Freeman

И аз го бях чел някъде но къде точно не си го спомням.

Открих няколко програмки, които са Free Peer2Mail 1.43 и

GMail Drive 1.0.9 на адрес

http://www.download.bg/index.php?cls=progr...efault&id=27627

, но също така четох и че Google често са сменяли кодовете и тогава е необходимо да се изтегли по нова версия за да работи и това ми се струва, че ще бъде неприятно за употреба затова продължавам да търся.

Ако попадна на нещо ще го съобща тук.Разбира се нямам нищо против от идеи.

bye

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За правене на FTP server : smart ftp, или filezilla server (мисля че беше безпланта)

а за достъп до сървърите : filezilla client или Total commander ....

:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За правене на FTP server : mпредпочитам да ползвам Power Desk Pro 6 версия.

Смятам че е достатачно добър за повечето неща без да е претрупан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изпозлвам GMail Drive и за мен работи сравнително добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    P.P. МОЛЯ ви не се стремете да блеснете с познанията си. Не всеки е перфектен в образуванието си и е сведующ по всички въпроси.

Уважавайте останалите за да бъдете уважавани и вие.

Като изказваш такива мъдри мисли, поне не прави правописни грешки. Много е дразнещо. Пише се образован човек, не образуван. Образование, не образувание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

johnnie

Втори закон на Финейгън

Независимо от предполагаемият резултат винаги ще се намери някой нетърпелив глупак, които:

а) ще го разбере неправилно;

б) ще го фалшифицира;

в) ще разтръби, че резултатът потвърждава неговата любима теория.

Прав си извинявай. Ще си взема бележка, но когато човек бърза все някъде ще сгреши. Пък и в интерес на истината не съм завършил Българска филология така, че може понякога и да бъркам. Хей тъй за да видим дали някой ще обърне внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    johnnie

Втори закон на Финейгън

Независимо от предполагаемият резултат винаги ще се намери някой нетърпелив глупак, които:

а) ще го разбере неправилно;

б) ще го фалшифицира;

в) ще разтръби, че резултатът потвърждава неговата любима теория.

Прав си извинявай. Ще си взема бележка, но когато човек бърза все някъде ще сгреши. Пък и в интерес на истината не съм завършил Българска филология така, че може понякога и да бъркам. Хей тъй за да видим дали някой ще обърне внимание.

Отново си допуснал елементарна правописна грешка, която допускат и много други хора. В случая се пише който - става въпрос за един човек не за много. За да пишеш правилно е необходимо да си грамотен. Не го приемай като заяждане. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Туй всичкото, с FTP съвъри и клиенти - добре, ама я да ви попитам, като толкова с лека ръка отхвърляте Google mail и подобни места: A ако случайно ви се наложи да ползвате информацията от друг компютър, А недай боже и в някоя корпоративна мрежа с рестрикции на права и затворени портове? Тогава логването ще ви е като манна небесна. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.