Премини към съдържанието
peps

първото ви пиянство

Препоръчан отговор

Кога за пръв път се напихте,с какво и колко(ако помните де :ph34r: )

А какъв вид пияндета сте-в смисъл тих и кротък,лазещ и мирен,скандалджия!?!?

аз лично единствения път в който мога да кажа че съм бил пиян деше когато обърнах 1,5 л водка и още доста вино и нататък не помня! :)

А вие?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди 3 години на нова година празнувах с братовчед у тях и изпих много водка и после имаше екшън biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък все още не съм се напивала, но и нямам желание :)

Повечето алкохол ми действа леко гадно, така че за мен доброто настроение не зависи от алкохола. Просто си го имам biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малее..,като се сетя пак ми става лошо.Беше лято а вечерта купон.Отивам на купона аз ама жаден като костенурка.Гледам на масата бутилка "Тоник" и както съм жаден вдигам я и започвам да пия,и тогава изненада......не било то "Тоник"а било ракия. ohmy.gif С очи като панагюрски кюфтета се озъртам за нещо безалкохолно и в един момент го съзирам до масата.Грабвам го и започвам да гася пожара.Тогава втора изненада.....не било безалкохолно а къпиново вино. angry.gif Ако щете вярвайте но на петата минута след като влязох бях пиян като орална любов :drink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Малее..,като се сетя пак ми става лошо.Беше лято а вечерта купон.Отивам на купона аз ама жаден като костенурка.Гледам на масата бутилка "Тоник" и както съм жаден вдигам я и започвам да пия,и тогава изненада......не било то "Тоник"а било ракия. ohmy.gif С очи като панагюрски кюфтета се озъртам за нещо безалкохолно и в един момент го съзирам до масата.Грабвам го и започвам да гася пожара.Тогава втора изненада.....не било безалкохолно а къпиново вино. angry.gif Ако щете вярвайте но на петата минута след като влязох бях пиян като орална любов :drink:

<{POST_SNAPBACK}>

Случва се на някои да надигне шишето с ракия по погрешка,ама след това виното голям майтап biggrin.gif Аз 9 се напих на Нова Година с джин и от тогава не съм го близвал.Става ми гадно само като го помириша.sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

fifa,а аз не вярвям докато не видя!

Всеки се е напил поне веднъж за да се е отказал от алкохола!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Глупости, все едно казваш, че всеки е опитвал дрога, за да се откаже от нея biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за първи път се напих на един лагер(8 клас) 1,2,3 вечер купони ама на 4 попрекалихме и след това беше голям джангър не е за разправяне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то и аз не пия,ама на една бира с цаца няма да откажа,но ми е много чудно какво ще е да си пиян на компа?Може би ще го "Ууааажааам" :drink: :love_puter:

Редактирано от vincenzo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vincenzo нали знаеш че най-сигурния признак че си пиян е когато започнеш да губиш спорове с неудушавени предмети!Ами в такъв случай пред компа ще е ситуацията-"ти мен уажааш ли мъ е?" "ти мене ли шъ псуаш ве!?!?" " бе я шът даун от тука"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък все още не съм се напивала, но и нямам желание :)

Повечето алкохол ми действа леко гадно, така че за мен доброто настроение не зависи от алкохола. Просто си го имам  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм така. :) Алкохол не употребявам, не и в този живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ц-ц-ц-ц-ц-ц много ангели с криле наоколо :)

~ май месец беше и бях в 10-и клас.

Винена ракия

с. Живково - ихтиманско

на военно обучение /сега го няма/

......................................................................

сега съм "фен" на Шуменско червено и Гроуш, Смирноф Зелена ябълка, Абсолют Ванилия и Тиламор Дю 12 г. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
fifa,а аз не вярвям докато не видя!

<{POST_SNAPBACK}>

Не ти требе да гледаш biggrin.gif

Първото напиване не го помня, ама ако премисля може да го изкарам, че е било на днешната дата и че се навършват Х години от тогава... и мисля да си отворя една биричка по тоя повод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ние в къщи често пием вино-на обяд,на вечеря...та аз веднъж съм попрекалила май,понеже непомня че съм пяла на френската ми баба стари шлагери и руски революционни песни-добре че неразбира...та след виното-по български(пак непомня),съм изпила и две кутийки бира със сламка...оттогава ,щом ме видят че си приготвям питие,цялото ми семейство се събира около мен да ме наглеждат...

laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше отдавна... В 9 или 10 клас бях, в къщи нямаше никой, само аз и една приятелка. Идеята беше да удавим любовна мъка, не помня вече и кой е бил "виновника", но помня, че на другия ден като се събудих, се чудих какво е ставало нощес и как са се появили синините ми :wub: От тогава имам фобия към вино, а пък приятелката ми доста време след това се колебаеше дали да ми дойде пак на гости някога biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох боже беше преди 7-8 години като бях на 19 г целият квартал ме носеше но гръп защото се хванах ме на бас с едно приятелче кой ще изпие половин бутилка ракия на екс е аз я изпих на 2-пъти и кво бихами шамари на пейката отпред блока и ме закараха в пирогов като ме сложиха на инвалидна количка и ужас беше леле офф като си спомня.

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cuntar и аз съм стигал до моменти в които не помня как съм се добрал до вкъщи, макар че съм се прибрал някак си и то сам, ама чак до болница не съм я докарвал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бях на лагер в Скобелево, на 15 и смесих бира и вино, не знаех ohmy.gif

беше много гадно, повръщах много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм стигал до напиване затова се ордея с мене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.