Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

първото ви пиянство

Featured Replies

Кога за пръв път се напихте,с какво и колко(ако помните де :ph34r: )

А какъв вид пияндета сте-в смисъл тих и кротък,лазещ и мирен,скандалджия!?!?

аз лично единствения път в който мога да кажа че съм бил пиян деше когато обърнах 1,5 л водка и още доста вино и нататък не помня! :)

А вие?!

Аз преди 3 години на нова година празнувах с братовчед у тях и изпих много водка и после имаше екшън biggrin.gif

Аз пък все още не съм се напивала, но и нямам желание :)

Повечето алкохол ми действа леко гадно, така че за мен доброто настроение не зависи от алкохола. Просто си го имам biggrin.gif

Малее..,като се сетя пак ми става лошо.Беше лято а вечерта купон.Отивам на купона аз ама жаден като костенурка.Гледам на масата бутилка "Тоник" и както съм жаден вдигам я и започвам да пия,и тогава изненада......не било то "Тоник"а било ракия. ohmy.gif С очи като панагюрски кюфтета се озъртам за нещо безалкохолно и в един момент го съзирам до масата.Грабвам го и започвам да гася пожара.Тогава втора изненада.....не било безалкохолно а къпиново вино. angry.gif Ако щете вярвайте но на петата минута след като влязох бях пиян като орална любов :drink:

Малее..,като се сетя пак ми става лошо.Беше лято а вечерта купон.Отивам на купона аз ама жаден като костенурка.Гледам на масата бутилка "Тоник" и както съм жаден вдигам я и започвам да пия,и тогава изненада......не било то "Тоник"а било ракия. ohmy.gif С очи като панагюрски кюфтета се озъртам за нещо безалкохолно и в един момент го съзирам до масата.Грабвам го и започвам да гася пожара.Тогава втора изненада.....не било безалкохолно а къпиново вино. angry.gif Ако щете вярвайте но на петата минута след като влязох бях пиян като орална любов :drink:

<{POST_SNAPBACK}>

Случва се на някои да надигне шишето с ракия по погрешка,ама след това виното голям майтап biggrin.gif Аз 9 се напих на Нова Година с джин и от тогава не съм го близвал.Става ми гадно само като го помириша.sad.gif

  • Автор

fifa,а аз не вярвям докато не видя!

Всеки се е напил поне веднъж за да се е отказал от алкохола!

Всеки се е напил поне веднъж за да се е отказал от алкохола!

<{POST_SNAPBACK}>

Глупости, все едно казваш, че всеки е опитвал дрога, за да се откаже от нея biggrin.gif

Аз за първи път се напих на един лагер(8 клас) 1,2,3 вечер купони ама на 4 попрекалихме и след това беше голям джангър не е за разправяне :)

Ми то и аз не пия,ама на една бира с цаца няма да откажа,но ми е много чудно какво ще е да си пиян на компа?Може би ще го "Ууааажааам" :drink: :love_puter:

Редактирано от vincenzo (преглед на промените)

  • Автор

vincenzo нали знаеш че най-сигурния признак че си пиян е когато започнеш да губиш спорове с неудушавени предмети!Ами в такъв случай пред компа ще е ситуацията-"ти мен уажааш ли мъ е?" "ти мене ли шъ псуаш ве!?!?" " бе я шът даун от тука"

Аз пък все още не съм се напивала, но и нямам желание :)

Повечето алкохол ми действа леко гадно, така че за мен доброто настроение не зависи от алкохола. Просто си го имам  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм така. :) Алкохол не употребявам, не и в този живот.

Ц-ц-ц-ц-ц-ц много ангели с криле наоколо :)

~ май месец беше и бях в 10-и клас.

Винена ракия

с. Живково - ихтиманско

на военно обучение /сега го няма/

......................................................................

сега съм "фен" на Шуменско червено и Гроуш, Смирноф Зелена ябълка, Абсолют Ванилия и Тиламор Дю 12 г. :)

fifa,а аз не вярвям докато не видя!

Всеки се е напил поне веднъж за да се е отказал от алкохола!

<{POST_SNAPBACK}>

Не ти требе да гледаш biggrin.gif

Първото напиване не го помня, ама ако премисля може да го изкарам, че е било на днешната дата и че се навършват Х години от тогава... и мисля да си отворя една биричка по тоя повод

ние в къщи често пием вино-на обяд,на вечеря...та аз веднъж съм попрекалила май,понеже непомня че съм пяла на френската ми баба стари шлагери и руски революционни песни-добре че неразбира...та след виното-по български(пак непомня),съм изпила и две кутийки бира със сламка...оттогава ,щом ме видят че си приготвям питие,цялото ми семейство се събира около мен да ме наглеждат...

laugh.gif

Беше отдавна... В 9 или 10 клас бях, в къщи нямаше никой, само аз и една приятелка. Идеята беше да удавим любовна мъка, не помня вече и кой е бил "виновника", но помня, че на другия ден като се събудих, се чудих какво е ставало нощес и как са се появили синините ми :wub: От тогава имам фобия към вино, а пък приятелката ми доста време след това се колебаеше дали да ми дойде пак на гости някога biggrin.gif

Ох боже беше преди 7-8 години като бях на 19 г целият квартал ме носеше но гръп защото се хванах ме на бас с едно приятелче кой ще изпие половин бутилка ракия на екс е аз я изпих на 2-пъти и кво бихами шамари на пейката отпред блока и ме закараха в пирогов като ме сложиха на инвалидна количка и ужас беше леле офф като си спомня.

cool.gif

  • Автор

cuntar и аз съм стигал до моменти в които не помня как съм се добрал до вкъщи, макар че съм се прибрал някак си и то сам, ама чак до болница не съм я докарвал!

бях на лагер в Скобелево, на 15 и смесих бира и вино, не знаех ohmy.gif

беше много гадно, повръщах много!

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    26%
    Дарени 256.00 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.