Премини към съдържанието
Radoslav

Трябва ми спец. превод за Windows XP SP2

Препоръчан отговор

Хора ще можете ли да намерите превод на Windows XP SP 2 който въэможно най малко да натоварва PC-то ми защото който и да слжа започва след време да ми прави проблеми от сорта на:

Wow memory :) и други да не се впускам във ръстягане на локуми.И да е възможно най голям процента на превод (разбира се).

Още от сега благодаря :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами ,освен официалния превод на Микрософт не знам да има друг. И какво точно значи "най малко да натоварва PC-то" как точно езиковият пакет натоварва PC-то ти?! Аз го ползвам от както излезе. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм слагал за SP 2 превот но за Profesional всеки пат когато сложех зопочваха проблемите за SP 2 не знам как стоят нещата ако можеш дай линк и дано да е бесплатно cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заповядай cool.gif

http://195.234.236.193/naruto/naruto/BG.XP.SP1.rar

http://195.234.236.193/naruto/naruto/BG.XP.SP2.rar

Не съм слагал за SP 2 превот но за Profesional всеки пат когато сложех

<{POST_SNAPBACK}>

Това не го разбрах...

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

превода за ХР SP 2 е също така за HOME MediaCenterEdition и PRO версиите на XP

превода е базиран на замяна на файлоете на самия уиндоус които са в HTML формат така че не би трябвало да ползват повече ресурси от оригиналните

проблема с малко ресурси е в твоя комп купи си рам

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    превода за ХР SP 2 е също така за HOME MediaCenterEdition и PRO версиите на XP

превода е базиран на замяна на файлоете на самия уиндоус които са в HTML формат така че не би трябвало да ползват повече ресурси от оригиналните

проблема с малко ресурси е в твоя комп купи си рам

<{POST_SNAPBACK}>

Файлове не се заменят. Основното което съм разбрал аз освен споменатото от теб, е че съществуват dll файлове идентични с тези на английски, но не съдържат картинки, икони и т.н., а само стрингове и диалоговите прозорци. Така с една обикновенна програма за редактиране на ресурсите на длл файлове може да променяте превода на windows-а. За да не бъда многословен, ако имате инсталиран езиков пакет тези длл-та се намират в следната папка D:\WINDOWS\mui\Fallback\0402, където числото е номерът на езиковият пакет (в случаят български). Окончават на .mui, но са си нормални dll файлове. Не съм пробвал да изтрия някой от тях, но предполагам, че просто се премахва превода на определен модул.

Редактирано от Nicky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравствуйте братья, помогите найти болгарский MUI для WMC 2005, очень надо.

Заранее благодаря за любой ответ.

Редактирано от Дмитрий (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрасти.

Нещо не ще да ми отваря линковете който си дал.Мисля че знам защо не ми ги отваря защото даваш линковете от hfs сървара и затова не става.Ако може да качиш някаде превода само за SP2 и да дадеш линк ще съм ти благодарен ако не ти се занимава намери ме в скайп и ми го испрати.Скайпа ми е Lost_geimara

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заповядай!

http://biseradev.data.bg/Programs/Sistems/...ro/LIPsetup.msi

Кликваш с дясна мишка на линка и избираш Save Link As... Успех! cool.gif

Редактирано от Biskata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора ще можете ли да намерите превод на Windows XP SP 2 който въэможно най малко да натоварва PC-то ми защото който и да слжа започва след време да ми прави проблеми от сорта на:

Wow memory :laughing5: и други да не се впускам във ръстягане на локуми.И да е възможно най голям процента на превод (разбира се).

Още от сега благодаря

Изтегли си го от тук, http://store2.data.bg/dragozow/Programs/Po...dows.XP.SP2.rar cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.