Премини към съдържанието
lpa

Къде да закупя домейн ***.com

Препоръчан отговор

Намерих доста сайтове предлагащи тази услуга, но тъй като не съм много наясно бих искал да задам няколко въпроса. Първо цените са доста разнообразни от 10 до 50-60$ и не съм много сигурен какво купувам. На мен всъщност ми трябва да закупя едно име.com и след това да кача един сайт на този адрес. Нека ако някой има понятие как стават нещата ми разясни накратко цялата процедура, мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гости HotBird13°E

Такаааааааааа, намерил си доста сайтове значи.

Обаче, скивай сега какво се получава, ако се понапънеш да разбереш какво пише на френски ето тука :

http://commander.1and1.fr/xml/order/Domain...top&__lf=Static

ще спреш да търсиш други сайтове защото, тези там за 7 евро на година ти дават домейн на com или org или net и + това ти дават и хостинг пространство от 5 мегабайта да си качиш на тях каквото си искаш.

Това е достатъчно да си направиш страници с фреймове вътре в които ще се отварят други страници от който си искаш безплатен хостинг а посетителите ще виждат все твоя домейн ...

Ако не искаш да си преведеш от френски на езика който разбираш, тогава става пак ама ги нямаш 5-те мегабайта и трябва да си платиш някъде за хостинг, което е малко тъпо да се откажеш от безплатното и да плащаш.

Все пак ето и на английски :

http://order.1and1.com/xml/order/Instant;j...ingdata=1&dom=1

тази оферта не я четох че ме мързи ...

Редактирано от HotBird13°E (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости HotBird13°E

много скъпо бе, леле ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Закупих домейна, които исках, но всъщност мисля че закупих само името без хостинг. Сега имам готов сайт и искам да го кача там. Идеи как да стане това? Мерси.

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На колкото е необходимо, докато намеря отговор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй като реших да не отварям нова тема, бих искал да споделя проблема си тук. Само да поясна, че никога не съм се занимавал с домейни. Имам домейн, който е платен за 2 години и искам вместо да пиша 111.111.111.111, да пиша името на домейна, пуснал съм апачи, но това няма значение, дори и при пинг не се пингва ип-то, което всъщност е хостинга. В контрол панела на сайт-а няма меню за добавяне на ип-та, само са написани 2 днс-а, добавям ги в resolv.conf понеже съм с линукс и пак нищо не се получава. Моля да ми помогнете. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.dom.bg ->>> Тук май е по-евтино

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.