Премини към съдържанието
steidi

PC-то се рестартира след преинсталация на Windows XP

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Преинсалирах си windows,добавих му service pack 2,сега не мога да си пусна игрите,когато ги пусна сам се рестартирва,какво може да се направи?

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би трябва да преинсталираш отново ... и отново ... и отново ... :clap:

Шегувам се разбира се. Може би е от пакета на Виндовса или от SP2.

ENJOY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни SP2 и да видим какво ще стане с игрите :clap:

ако няма проблеми просто му сложи кръпките за Windows и това е cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преинсалирах си windows,добавих му service pack 2,сега не мога да си пусна игрите,когато ги пусна сам се рестартирва,какво може да се направи?

<{POST_SNAPBACK}>

Опитай се да установиш причината за рестарт-а. Може да е недостатъчна RAM, може да е вирус, може да ти трябва още някой update. Направи Online-Update за да инсталираш и последните кръпки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е възможно самият SP2 да е проблемен. По-скоро е харудерен проблем (прегряване на процесора, кофти RAM, захранването нещо и т.н.) или някой драйвер е проблемен.

Кажи каква ти е конфигурацията и какви драйвери инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преинсалирах си windows,добавих му service pack 2

<{POST_SNAPBACK}>

Защо не си инсталираш Виндовс+SP2 вместо да го добавяш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е възможно самият SP2 да е проблемен. По-скоро е харудерен проблем (прегряване на процесора, кофти RAM, захранването нещо и т.н.) или някой драйвер е проблемен.

Кажи каква ти е конфигурацията и какви драйвери инсталираш.

<{POST_SNAPBACK}>

Конфигурация-bartun 2500+,512-RAM,RADEON9200,HDD-80 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Изтрий драйверите на видео картата и ги качи наново. Като пуснеш някой филм рестартира ли се. Пробвай и пиши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се рестартирва,но картината е на обратно,с главите на долу,но това може да е от настройките на bs player

Не се рестартирва,но картината е на обратно,с главите на долу,но това може да е от настройките на bs player

<{POST_SNAPBACK}>

Сега пробвах филма на winamp и няма проблем,незнам защо на bs playera е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A Event Viewer разгледа ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
A Event Viewer разгледа ли си?

<{POST_SNAPBACK}>

Къде е това,аз съм на бълг.език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start / Settings / ControlPanel / Administrative Tools - на български не знам къде е :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих го,имам доста неща на които пише error,как да ги оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай google за да разбереш какво значат грешките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо немога да разбера,пиша ти едната грешка-error-source-application Error,category-None,event-1000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момчета и аз имам същия проблем :) начи играя си играта ( например "CS" ) играя около 4-5 минути и ми забива компа стои около 10 секунди и повтаря постоянно последното извършено деиствие и звук в последните 1-2 секунди и се рестартирва компа! Същото е и с Fifa 2005 , NBA 2006 , Need For Speed - Most Wanted , Delta Force - Xtreme и т.н... преинсталнах си компа даже си смених видео картата щот си имах проблем със старата ( nVidiq GF5500 ) и си купих ASUS nVidiq GF6600 и спря да ми прави този проблем с игрите.............но след месец пак почна и просто незнам какво да правя.. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай без SP2! И в НИКАКЪВ случай не прави online update ot microsoft.com, защото може пак да се наложи да преинсталираш!

Успех! laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем с NFS Most Wanted. отначало бях със SP1 и без никакви ъпдейти и играта вървеше без проблем. Но като му дадох ъпдейт на Windows-a играта вече не тръгваше. И затова сега съм само със SP1 и съм изключил ъпдейта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.