Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

peppone1

Не мога да изпращам съобщения във Facebook

Препоръчан отговор

Здравейте, регистриран съм във Facebook и Skype, но не мога да изпратя съобщение нито да прочета отговорите, а в пощата постоянно ми пращат отговори на "Защо искам да си сменя името на профила?", без да съм задавал такъв въпрос и не излизат никакви отговори.Въобще каква е ролята на този Facebook, след като нищо не мога да правя в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странно сигурно е някакъв бъг, а може някои хакер да си играе и да ви влезнал в профила предполагам че нямате галерия от лични снимки и видео и достоверна информация която може да бъде открадната. Това е много интересно за първи път чувам фейс да има такъв бъг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, нищо не съм качвал, просто като напиша съобщение и натисна "изпрати" така си остава, а като искам да прочета отговорите, никакви ги няма, излизат само въпросите.Не знам какво се прави,дали в Skype трябва да ги прочета или трябва да пратя покана за приятелство ли, не знам.Отговорите на темите не трябва ли да се отварят както във форумите.Изпратих отговор по пощата, че не съм задавал такъв въпрос и след това пак ми пращат "Нов отговор в помощния център на Facebook",който не го виждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз имам отговор на вашия въпрос аз не съм пробвал да изпратя съобщение до непознат във фейсбук, може и това да е.. трябва да се пробвате да го поканите като приятел и да отговори на приятелството ви и след това би трябвало да има писаница някаква. (Най-добре ползвайте като напишете нещо използвайте бутона Еnter като в скайп, не се сещам но имаше такива работи и при мен.)  А може грешката да е неизвестна в самия браузър. Ако ви е удобно изпратете ми снимки на вашия екран да видя къде ви излизат тези въпроси>>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето въпросите, като кликна върху тях и отваря снимките без никакви отговори.И за да прочета отговорите трябва специално да ги поканя ли, то много сложна става, каква полза тогава от фейсбук.

post-328044-0-55682700-1372838770_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е прозореца за изпращане на съобщения излезте от там като кликнете в/у иконата на фейсбук текста горе в ляво . След това сте в стената на фейсбук където ваши приятели и страници споделят мнения и информация. До иконата на фейсбук горе в ляво има три бутона  ето това е . Аз ви казвам така с компютри няма да стане съветвам ви ако някой има напреднал ваш приятел във фейсбук нека да ви помогне.   

www.youtube.com/watch?v=SYavtap7peA

Ето тук някой си е направил труда да ръчка из фейсбук ако не знаете език гледайте как става. Поздрави и ако не ви хареса използвайте стария ви традиционен начин на обмен на информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами приятелите си пишат в скайпа, за какво да пратя покана, след като този човек него познавам и не знам нищо за него. Би трябвало да задам някои въпроси и ако ми допадне тогава да изпратя поканя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ако на тебе примерно 100 000 човека искат да те питат нещо и ти пратят съобщения без да си им пратил покана, как ще се чувстваш? това е направено с/у спамене... като искаш да си пишеш влизай в IRC (mIRC)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

post-328044-0-81137700-1372871894_thumb.Точно това става, в пощата ми се праща съобщение "Познавате ли тези хора", без да съм ги поканил и без да имат никаква информация за мен, даже и снимка на профила ми нямам. Колкото до пращането на събщения, тези въпроси "Промяна на профила", как са изпратени като аз и това не мога да пратя, а като натисна "намерете приятели" и напиша името и паролата в скайп, ми дава "Грешно потребителсо име", въпреки, че с него си влизам в скайпа. А мога ли да изпратя лично съобщение до непознат човек, като му подам името ми в скайпа и там да си пишем и как точно да го пратя, като покана ли, как и от къде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм ви показал кои диалогови прозорци ви трябват, ако знаете имената на човека изписвате на главната търсачка. А и ви излизат грешки от това защото хората който търсите не са си добавили скаип връзка към фейсбук профила си логично е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в графата "Намери приятели" трябва тяхното име и парола ли да впиша в Skype, паролата нали е поверителна и нямам достъп до нея, така че трябва мойто име да впиша, но ми дава че е грешно, а то не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да предположа, че Вие сте на 13 години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек на 13г. много по-бързо се учи и по-добре запомня материала, за съжаление отдавна минах тази възраст два пъти и половина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.