Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди около 3-4 месеца гледах една програма с аналогични функции на skype в zamunda. Изтеглих програмата, но преди известно време я изтрих от диска. Сега обаче ми трябва, но не помня как се казваше. Рових в сайта, но не я намерих. Ако някой се сеща как се е казвала програмата да помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Да не казвам големи думи, но за мен тази програма работи по-добре от 'Skype" Ползвам я вече 5 години. Последно, което пуснаха "Skype" - видеосъобщения - ooVoo го пуснаха преди почти 2 години. За картината от видеокамерата ми - няма да споменавам. Много по-добра е от на скайпа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам - може ли да се свързват хора от тази програма със скайп потребители? Или трябва и двете страни да имат тази програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не казвам големи думи, но за мен тази програма работи по-добре от 'Skype" Ползвам я вече 5 години. Последно, което пуснаха "Skype" - видеосъобщения - ooVoo го пуснаха преди почти 2 години. За картината от видеокамерата ми - няма да споменавам. Много по-добра е от на скайпа!

Аз също съм доста доволен от нея колега, но повечето ми познати имат профили в скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам - може ли да се свързват хора от тази програма със скайп потребители? Или трябва и двете страни да имат тази програма?

И двете страни трябва да я имат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

С две думи и спирам!  МОЖЕ! Всичко може, само не съм я пробвал дали може да бръсне мъже! Качи я и пробвай!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не пита човек нещо.Явно е истина,че когато питаш нещо в български форум,първо гледат да те напсуват и да ти кажат колко си тъп, а чак след това може да ти отговорят.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да не пита човек нещо.Явно е истина,че когато питаш нещо в български форум,първо гледат да те напсуват и да ти кажат колко си тъп, а чак след това може да ти отговорят.

Приятел!

Ти от моят пост ли си недоволен? Да съм те обидил, напсувал или друго?Чети и мисли ако можеш, иначе не се изказвай дето не трябва! Ти от тези думи ли се засегна? "Всичко може, само не съм я пробвал дали може да бръсне мъже!"

Явно си голям пишлигар и още не можеш да мислиш с главата си.С това съм искал да ти кажа, че програмата има всичко, което ще ти е необходимо. Ако не ти е ясно,качи я на компютъра и я пробвай! Аз обикновено на сополанковци не отговарям, но не погледнах профила ти!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на въпроса ми можеше да отговориш само с 2-3 думи, както е направил човека над теб. Ти тръгваш да се правиш на интересен,щом питам явно не искам да я сваля и пробвам,а искам да разбера преди това дали има такава функция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами на въпроса ми можеше да отговориш само с 2-3 думи, както е направил човека над теб. Ти тръгваш да се правиш на интересен,щом питам явно не искам да я сваля и пробвам,а искам да разбера преди това дали има такава функция.

Отговорил съм ти най-приятелски! Това, че не разбираш отговора е твой проблем. Първо порасти и тогава ползвай компютър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.