Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kokolino12

проблем с фейсбук

Препоръчан отговор

Здравейте,от вчера имам проблеми със фейсбук.Зарежда прекалено бавно или най често се докладва срив от въпросният браузър,от който съм влязъл.Не мога да си вляза в профила.Благодаря предварително за помощта :)  :) :)  :)  :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,от вчера имам проблеми със фейсбук.Зарежда прекалено бавно или най често се докладва срив от въпросният браузър,от който съм влязъл.Не мога да си вляза в профила.Благодаря предварително за помощта :)  :) :)  :)  :)  :)

Вероятно причината ти е в доставчика на интернета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вируси проверявано ли е? Направете едно сканиране с Malwarebytes Anti-Malware 1.75.0.1300 Final

Изчистете и кеша на браузърите, ли най-добре пуснете CCleaner 4.03.4151

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.