Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

qnkov

Прекъсва ми връзката към рутера?

Препоръчан отговор

От 2 дена насам на моя лаптоп на този на нашите се губи връзката към рутера ни. Рутера е на компютъра. Има няма 20-30 минути да има интертнет и даде удивителен знак долу на скалата с обхвата на интернета и като цъкнеш там на името на рутера пише Ограничен достъп... прекъснеп и конектнеш и всичко е ток. Гасих рутера, смених му името, смених паролата и не. Продължава си така? Рутера ли се ебава или някакви настройки са се объркали в него? Не е ръчкан въобще....

Не знам дали когато тегла през компютъра и тогава да става така с връзката на лаптопите... Интернета е бърз за 30 лева. 80мбита там как се води. Досега такива проблеми не съм имал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех... Марка и модел на лаптопа, операционна система и марка и модел на рутера...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам такива проблеми.... :/ На Vivacom ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, Net-Surf, една монтанска мрежа тук. Досега не е имало такива проблеми. Рутера е tp link wr740n. А лаптопите са Acer Aspire и Hp, и двата с уинс 7. Досега всичко е било добре. Сега започнаха прекъсванията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли опция в рутера, която да определя до каква скорост да дава на безжичните? Пусна да тегля 2 неща нета и до там след 10 минути...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, Net-Surf, една монтанска мрежа тук. Досега не е имало такива проблеми. Рутера е tp link wr740n. А лаптопите са Acer Aspire и Hp, и двата с уинс 7. Досега всичко е било добре. Сега започнаха прекъсванията.

Започнете със смяна на безжичния канал. След това пробвайте с промяна на криптирането на безжичния канал. И проверете дали маршрутизатора не загрява

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.