Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди 3 дена стана нещо със зарядното ми..както работех на лаптопа, лампичката на зарядното изгасна и компютърът премина на батерия,докато беше включен в контакта.Изключих зарядното и след 10 минути пак го включих и то светна но след 5-6 минути отново изгасна и така постоянно. Един майстор ми каза че проблема бил в дъното и трябвало да платя 400-500 лева а на мен не ми се вярва да е изгоряло защото работих още 2 часа след това докато не свърши батерията. Затова реших да се обърна към някой който може би разбира. Благодаря предварително.  

Лаптопът ми е Acer ASPIRE E1-531G Intel B960 processor (2.2Ghz,2MB L3 cache) video:Nvidia GeForce G 620M 1GB VRAM 4GB DDR3 Acer Nplify 802.11 b/g/n 6-cell Li-ion battery

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя майстор .........

Ако имате възможност от познат с лаптоп Acer вземете зарядно и пробвайте с него преди да купувате. Зарядните на доста модели са еднакви, само обърнете внимание на колко волта работи вашето и другото трябва да са еднакви. Е и буксата трябва да е със същия размер.

Иначе има вероятност проблема да е и в лаптопа но чак смяна на дъното е доста пресилено.

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.