Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

furbus

От Windows 7 на Windows XP

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да преинсталирам един лап топ, като в момента той е с windows 7 и искам да му сложа едно XP. Въпросът ми е, има ли някакви особенности при инсталацията или тя е същата както при преинсталиране на XP с XP?

Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,но зависи колко рам има лаптопа,според нея подбери 32 или 64 бит(това не съм слагал никога) да е ХРто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да преинсталирам един лап топ, като в момента той е с windows 7 и искам да му сложа едно XP. Въпросът ми е, има ли някакви особенности при инсталацията или тя е същата както при преинсталиране на XP с XP?

Благодаря ви!

Първото,което трябва да направиш е да видиш дали има драйвери за ХР,после гледай рам и т.н.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Благодаря ви!

Погледни това http://windows7bg.com/index.php?/page/index.html/_/%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D0%BE%D1%81/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B5-windows-7-%D0%B2%D1%8A%D1%80%D1%85%D1%83-windows-xp-%D0%B8-r23

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ma не мога да рзбера защо искате (автора) да минете от кон на магаре? :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото повечето програми (музикални софтуери), както и игри не ми тръгват на тая 7-ца, докато същите на  XP си вървят перфе...

Благодаря ви за отговорите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пак!

Искам да попитам дали мога, въобще да подкарам XP на този лаптоп http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02558195&tmp_task=prodinfoCategory&cc=us&dlc=en&lc=en&product=4340456

Търсих драйвъри в нета, но намирам само за Windows 7.

Благодаря ви предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пак!

Искам да попитам дали мога, въобще да подкарам XP на този лаптоп http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02558195&tmp_task=prodinfoCategory&cc=us&dlc=en&lc=en&product=4340456

Търсих драйвъри в нета, но намирам само за Windows 7.

Благодаря ви предварително! :)

А ,точно това имах в предвид няколко поста по-нагоре!Без драйвери няма как да стане !

Защото повечето програми (музикални софтуери), както и игри не ми тръгват на тая 7-ца, докато същите на  XP си вървят перфе...

Отдавно всичко си върви на 7цата ,проблема е някъде другаде!Ако ползваш програми и игри от преди 10 години ще те разбера!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да мина на Windows 95.  :D  Много стабилна, надеждна ОС и на нея всичко ми е на перфе.  :)

И сега, сериозно към автора на темата - не мисля, че има вече останал софтуер, който да не може да се подкара на 7-мицата. Виж, освен, ако софтуера не е от зората на XP - тогава бих разбрал. Не се занимавай с глупости, на XP-то май даже му спряха вече поддръжката. Гледай напред в бъдещето, а не се връщай назад в миналато. Факт е, че XP е един, да не кажа и дори най-сполучливия и добър Windows в историята, но времето му изтече.  :wink12:

Лично аз намирам само едно приложение на XP - на много стара машина, която не може да подкара 7-мицата, но да се работи на такъв компютър вече е същински мазохизъм (от личен опит го казвам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.