Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kalo.1407

Помощ за неразбиращ новак

Препоръчан отговор

Здравейте, нов съм и имам проблем с лаптопа(Toshiba Satelite). След като се правих на велик, изтрих папка Downloads. Моля кажете как да я възстановя. Предварително благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм и имам проблем с лаптопа(Toshiba Satelite). След като се правих на велик, изтрих папка Downloads. Моля кажете как да я възстановя. Предварително благодаря. :)

Ако искате да възстановите изтритите файлове можете да ползвате програми от рода на recuva

десен бутон и там пише

Човека надали пита за това как да създаде директорията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в кошчето, стига да не си я изтрил с Shift+Del. Ако папката е там, може да я възстановиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрита е перманентно :(

няма такъв термин "перманентно" за новак като теб. Капитана (a.k.a. capnemo) ти е казал една програма: Recuva 1.47.948. Защо не я опиташ? Няма 100% гаранция, но все пак :) Иначе няма невъзтановима информация, въпроса е колко си готов да платиш... (стига физически хард диска да не е направен на сол...) Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не можах да разбера.

Има важна информация във папката, и иска да си я върне?

Или му трябва тази папка, за следващи изтегляния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, Recuva  вече се тегли, а в папката има важни файлове, а и ще ми трябва за следващи изтегляния. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, Recuva  вече се тегли, а в папката има важни файлове, а и ще ми трябва за следващи изтегляния. :D

Папката не е интересна, можете да теглите файлове и да ги записвате където искате! Пробвайте с програмата да възстановите изтритите неща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Пробвайте с програмата да възстановите изтритите неща

Както каза колегата "пробвайте". Няма сигурност, че ще станат нещата, но все пак... И друг път внимавайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.