Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Георги пламенов

Проблем с звука в Google Chrome !

Препоръчан отговор

Здравейте пускам тази тема,защото ми е нужна малко помощ  :wink12: когато си пускам музика от (vbox7),(youtube.com) не е реклама ! няма звук от задните две колонки post-339503-0-26060000-1372766949_thumb.

Дори и на компютъра не ми тръгват задните при изпълнение на задача :( смисл когато даде грешка някой файл през предните колонки излиза звук но не и през задните  :shock11: това ме дразни много  :mad:

Звукова Аудио Карта : Realtek Hign Definition (HD) Audio Manager  5.1

Колонките ми са Logitech X-530 5.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си хардуера, за да видим дали си инсталирал необходимите драйвери за звуковата карта и за дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би,защото звука не е surround на тези клипове/грешки и т.н. Пусни там теста на самата програма(тази на снимката,която си сложил) и виж дали свирят задните колони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пускам тази тема,защото ми е нужна малко помощ  :wink12: когато си пускам музика от (vbox7),(youtube.com) не е реклама ! няма звук от задните две колонки Публикувано изображениес.jpg

Дори и на компютъра не ми тръгват задните при изпълнение на задача :( смисл когато даде грешка някой файл през предните колонки излиза звук но не и през задните  :shock11: това ме дразни много  :mad:

Звукова Аудио Карта : Realtek Hign Definition (HD) Audio Manager  5.1

Колонките ми са Logitech X-530 5.1

Колегата над мен ти е отговорил звукът не е 6 канален за това!И какво общо има Гугъл Хром с тая работа не мога да разбера ,ей и един въпрос неможе да зададете като хората!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата над мен ти е отговорил звукът не е 6 канален за това!И какво общо има Гугъл Хром с тая работа не мога да разбера ,ей и един въпрос неможе да зададете като хората!!!

има защото това ми се получава за първи път преди не е било така :@ за това и пуснах темата иначе на теста всеки път си работят колоните  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е незнам как двуканален звук се превръща в 6 канален!А със интернет експлорър колко канала имаш?! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има защото това ми се получава за първи път преди не е било така :@ за това и пуснах темата иначе на теста всеки път си работят колоните  :)

Сигурно преди си бил направил настройките си на stereo а не на 5.1 и затова е работило всичко,друг е въпроса колко добър е бил звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съвсем не :( нямам такава опция стерео тя е без значение щото и без настройка колонките правят стерео :) те сички са така де :П ама ти говора,че няма такива настройки за стерео .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги и аз имам същия проблем. С creative titanium x-fi съм, а за колони ползвам z906 logitech 5.1. Когато пусна от въпросните сайтове клип на google chrome звука не се чува на задните две колони. Драйвери и всичко е инсталирано нормално. Инсталирах и втори браузър-maxthon 3 и там когато пусна клип от въпросните цитирани в темата сайтове звука се чува от всички колони и буфера, което означава, че проблема е в  google chrome. Явно някаква настройка, влязох в  настройки на браузъра, но не можах да открия някаква настройка за звук. Така че помагайте, ако имате някакви идеи.

Открих току що решението на проблема. Публикувам линк - http://lexxsakhalin.blogspot.ru/2012/11/flash-google-chrome.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.