Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте вчера си купих телефон ZTE BLADE 3 доволен сам от него,но проблема ми е там,че нз ка да си включа предната камера. Също така като провеждам видео разгожор по skype ми се включва задната камера , някокой ако има решение на проблема да ми пише благодаря предварително.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте вчера си купих телефон ZTE BLADE 3 доволен сам от него,но проблема ми е там,че нз ка да си включа предната камера. Също така като провеждам видео разгожор по skype ми се включва задната камера , някокой ако има решение на проблема да ми пише благодаря предварително.......

Когато влезнеш в Скаип и започнеш videocall натисни камерата на екрана и задръж или бешенякъде горе дясно. Появяват ти се опции с front camera и back camera. Aако всичко е наред ще можеш да си избираш. Имай предвид че е мега бъгаво и има много модели у-ва на които въпреки че има предна камера с добра резолюция просто неможеш да я избереш. Това е от скромните ми спомени. Ако си добре с английския "Changing front to back camera" google it :-)

Приятен ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато влезнеш в Скаип и започнеш videocall натисни камерата на екрана и задръж или бешенякъде горе дясно. Появяват ти се опции с front camera и back camera. Aако всичко е наред ще можеш да си избираш. Имай предвид че е мега бъгаво и има много модели у-ва на които въпреки че има предна камера с добра резолюция просто неможеш да я избереш. Това е от скромните ми спомени. Ако си добре с английския "Changing front to back camera" google it :-)

Приятен ден

нестава ништо даже като искам да набера някой с videocall пак не ми излиза камерата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама този телефон ZTE Blade III не виждам да има предна камера...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона няма предна камера. Кръгчето над екрана което най-вероятно си взел за камера е proximity sensor -сензор за близост или е light sensor- сензор за светлина. 

http://www.gsmarena.com/zte_blade_iii-4983.php

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте .. Исках да питам как мога да снимам екрана на телефона на ZTE Blade 3 .. Ако някой знае моля да ми каже защото от доста време се чудя . Някъде пише че трябва да задържа копчетата за изключване и за увеличаване на звука , но при мен не става .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте .. Исках да питам как мога да снимам екрана на телефона на ZTE Blade 3 .. Ако някой знае моля да ми каже защото от доста време се чудя . Някъде пише че трябва да задържа копчетата за изключване и за увеличаване на звука , но при мен не става .

Задържат се копчетата за намаляне и изключване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.