Премини към съдържанието
chenkata123

Проблем след спиране на тока

Препоръчан отговор

След като спря тока,при следващото включване забелязах,че се е появил диск А-флопи в My computer,а аз нямам флопи.Също така се бяха размешали буутващите устройства в биоса,като на първо място беше флопи,Както и да е,оправих го това,дадох трето буутващо-disable,вместо флопито,както го и махнах от секцията на removable disks,ама гледам,че още седи този диск А!?Как да го махна от там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай, даже и картинки има. Клик  Има и друг начин: влизаш в Device Manager, цъкаш с десния бутон на Floppy Disk Controller, и Disable.        Поздрави :)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И  часа сигурно не е бил точен - май е време за нова батерия .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто се е ресетнал биоса, нищо сериозно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло се случи нещо странно.Тока спря за около 2 минути,но само в стаята с компютъра.Във всички други стаи си имаше ток.И когато дойде тока в тази и в тази стая,компютъра се беше включил сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не е добре това , ако пак се случи потърсете техник да прегледа таблото или инсталацията към тази стая :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не би трябвало да се включи сам компютъра, иначе едва ли е толкова сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не би трябвало да се включи сам компютъра, иначе едва ли е толкова сериозно.

Зависи как му е бил настроен в биос , има тая възможност след отпадане на напрежението сам да се включи .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.