Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Ами имам едно излишно 50 лева и искам малко да си тунинговам кутията защото не ми се взема нова(знам че е калпава ама кво да се прави) Открит съм за всякъкви предложения.

post-339390-0-13728100-1373122079_thumb.

post-339390-0-20679000-1373122234_thumb.

Редактирано от slenderr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събери още 50 лв. и си вземи нова. Не се занимавай с глупости, няма какво да се тунингова.

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събери още някой друг лев(да кажем още 50-60лв) и си вземи по-добра кутия!

Аз например съм хвърлил око на тази http://nikem-bg.net/computer-components/FD-CORE-3000-USB3-ATX-BLACK/picture.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф хора искам да я тунинговам щото тая издържа на ритниците ми. И затова. Вземах си ХАФ и един Елит и умряха и накрая си казах абе я вземам най-големия ментак и са оказа супер здрав ментак :D

Редактирано от slenderr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Събери още някой друг лев(да кажем още 50-60лв) и си вземи по-добра кутия!

Аз например съм хвърлил око на тази http://nikem-bg.net/computer-components/FD-CORE-3000-USB3-ATX-BLACK/picture.html

Хубаво е направена кутията и точно такава съм си купил по препоръка на ....Людмил! Препоръчвам ти я! Поздрави от мен, Коста!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не ме разбирате :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф хора искам да я тунинговам щото тая издържа на ритниците ми. И затова. Вземах си ХАФ и един Елит и умряха и накрая си казах абе я вземам най-големия ментак и са оказа супер здрав ментак :D

Защо ще наливаш пари в нещо,което ще изпотрошиш след това?И за какво риташ кутията?

Твоя си работа,ти си знаеш най-добре ;) .

Лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф. Добре мерси за помощта която не ми оказахте :(:baby:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало можеш да вземеш един спрей и да напръскаш само скелето. Гарантирам ти ,че ще изглежда много по - добре от колкото е сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф. Добре мерси за помощта която не ми оказахте :(:baby:

Здравей!

Може да вземеш един два светещи вентилатора, да изрежеш страничния панел и да сложиш плегсиглас, но 50 лв няма да ти стигнат до никъде.

Лазерното рязане е скъпо а в домашни условия само ще я нащърбиш.

Повечето сме минали по този път, преди години в една 25левова кутия налях още към 200лв за съмнителен модинг. Нито температурите свалих нито крайния резултат беше добър. С помощта на съфорумците си избрах нова кутия и вече 3-4 година нямам проблеми нито с прахоляк, нито с шум.

Ако си вземеш нова кутия тя ще си дойде с вентилатори,евентуално фан контролер, USBта и всичко каквото е нужно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам, се че не пиша по темата, НО @slenderr , защо се държиш като малко дете? от профилати виждам, че си на 22 г.? Според мен зрял човек на 22 год. не би трябвало да се държи като някой тийнейджър на 12/14 години.?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек които рита компютъра си, няма нужда от помощ.Щом не уважаваш машинката си значи не уважаваш и себе си.Би трябвало да си тунинговаш ума.

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек които рита компютъра си, няма нужда от помощ.Щом не уважаваш машинката си значи не уважаваш и себе си.Би трябвало да си тунинговаш ума.

То, от много ритане, на компютъра му почнаха проблемите, първо с видеото след 1/2 дни ще бъде хард/а и т.н. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мисля,че е онова дете,което беше направилo 10 теми за някаква си конфигурация...видео карта hd 6450,кутия и захранване някакви си Psion,пише по същия начин,абе може би наистина е така,дано да грешa,но май някой пак си тролва отново...

Редактирано от Magneto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами имам едно излишно 50 лева и искам малко да си тунинговам кутията защото не ми се взема нова(знам че е калпава ама кво да се прави) Открит съм за всякъкви предложения.

nasito06/Никола/Николай/Наско/Н*нки не ти ли писна да спамиш в този форум?!?!? 10010101010 теми: имам 400 лв имам 500 имам 300 имам 600 имам 12012012020 лева помощ за конфиг... жалко пич жалко.. но знаеш ли разбирам те донякъде... на 12-13г и на мен ми беше интересно да се гавря из форумите и в CS-а но това твоето вече не прилича на нищо....

Редактирано от ФенОмеН (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като видях заглавието на тая тема направо... Иначе най-добрият вариант е да се съберат още 40 лв. и да се вземе една Cooler Master Elite 430 Black. Има си и светлинки, и прозорче. Такива модове на кутии от 20 лева са безсмислени.

Редактирано от Тодор. (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.