Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как да спра тези съобщения за ъпгрейд.От настройките махнах автоматичния ъпгрейд,дадох disable на Skype Updater и пак винаги като се впиша ми излиза съобщението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да спра тези съобщения за ъпгрейд.От настройките махнах автоматичния ъпгрейд,дадох disable на Skype Updater и пак винаги като се впиша ми излиза съобщението?

Ако сте с версия след 3.5 не можете. И темата заминава в раздела за скайп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте с версия след 3.5 не можете. И темата заминава в раздела за скайп

извинявай, но аз съм с 3.8 - с нея може

:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявай, но аз съм с 3.8 - с нея може

добре, съгласен :) но всичко над тази версия не иска да спира

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре, съгласен :) но всичко над тази версия не иска да спира

техен проблем, който си слага бъгнатите нови версии така са те, красотия направо

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

техен проблем, който си слага бъгнатите нови версии така са те, красотия направо

какво да ти кажа, в службата съм пуснал на автомат ъпдейтването и не срещам проблеми с това. Даже не знам с коя версия съм там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@capnemo, може над 3.8 :) Ето как:

Как да спрем обновяването на Скайп Skype 5, 5.5 и нагоре до 5.8

1. Ако сте вписани в Скайп – откажете всякакви съобщения, които ви питат дали искате обновление и затворете Skype.

2. Изтеглете архива SkypeSetup, прикачен по-долу, разархивирайте го и трябва да получите файл на има SkypeSetup.exe.

3. Отворете някоя папка или Windows Explorer и горе в адрес бара (лентата с адреса) напишете следното: %temp% и натиснете Enter.

4. Преместете файла, който изтеглихте, в папката, която отворихте. Ако там вече има такъв файл – препокрийте го.

5. Цъкнете с десен бутон на файла и изберете Свойства (или Properties), след това сложете отметката Само за четене (или Read Only) и цъкнете OK.

6. Изключете автоматичното инсталиране на Windows ъпдейти. Не се съгласявайте на Windows обновления, за които пише, че са за Skype.

Това е! Надявам се да ви е било полезно! Публикувано изображение

Skype Setup: ....

@capnemo, това беше специален файл, но както искаш, аз няма да го качвам наново :) вие помагайте на човека както знаете

Редактирано от sando99
само официални линкове към сайтове на производителя!!! (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.