Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Притежател съм на не много хубав, но все пак любителски цифров фотоапарат (утре ще ви кажа каква марка и модел е, защото сега не е при мен). Проблема е, че когато го включа на дисплея не се появява нищо. Това не е само при снимка, а изощо нищо. Нито меню, нито прглед на снимки. Странно. От какво ли може да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тиии, батериите сложил ли си му? :D  :D  :D

Или сложени ли са му батерии в които има достатъчно енергия :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тиии, батериите сложил ли си му? :D  :D  :D

Естествено, че съм му сложил батерии. Като го включва обектива се издава напред и светва, че е включено, но на екрана нищо не излиза!

Редактирано от Rock4eto0o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да има ViewFinder - възможност да се гледа през окуляр, както е при апаратите с лента и да има копче, с което да се прехвърля образа м-у екрана и окуляра? Моя Nicon CoolPix P100 е точно така.

Като не знаем какъв е модела, можем само да хвърляме боб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занесох го на един приятел който разбира... Не няма, то е едно обикновенно фотоапаратче с 8мп от 2009г. пройзводтсво мисля. Но си взех един  Nikon Coolpix L820. Много съм доволен снима невероятно и има толковамного функции. Даже 3D снимки прави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната безсмислена тема на автора.!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната безсмислена тема на автора.!!

Би ли ми казал, защо темата да е безмислена? Ето го Nikon-a който си взех, защото предният ми фотоапарат издаде багажа. С доказателство е пред твоя коментар!!! Снимах от телефона си затова снимките са лоши.

А и за темата в коята трябваше да публикувам снимки на новият ми компютър. Да, щях да го направя, ама ти ме обсипа със съобщения, в които постоянно се заяждаш, че не съм си взел конфига и съм направил безмислена тема.

НЕ, мили ми стар войнико. Просто исках да направя хубави снимки (със старият ми цифров фотоапарат), защото от телефона не се вижда нищо, обаче се оказа, че се е счупил. Реших да си взема нов. Ама знаеш ли, даже сега няма да ти дам снимки на ЗВЯРЪТ ми. Лъжеш се много ако мислиш, че правя фейк теми!!!

Айде със здраве, до следващата "фейк" тема!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Rock4eto0o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, признавам си , че згреших. Извинявам ти се. Но за компютъра съм, сигурен че ни излъга. Трима колеги, са писали че чакат новите снимки, ти 3 дни вече не ги качваш, писа ли са ти, все си се оправдавал, че имаш работа. Както и да е извинявам ти се, отново :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, признавам си , че згреших. Извинявам ти се. Но за компютъра съм, сигурен че ни излъга. Трима колеги, са писали че чакат новите снимки, ти 3 дни вече не ги качваш, писа ли са ти, все си се оправдавал, че имаш работа. Както и да е извинявам ти се, отново :)

МС, но няма нужда да се извиняваш. Споко темата не е фейк. Закакво ми е да правя фейк тема за компютър от 600лв? Отделно да се старая да избирам, че чак 7 страници.. Както и да е.

Off This Topic!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МС, но няма нужда да се извиняваш. Споко темата не е фейк. Закакво ми е да правя фейк тема за компютър от 600лв? Отделно да се старая да избирам, че чак 7 страници.. Както и да е.

Off This Topic!

Чакай малко бе приятел. Имаш една тема за: Моля за помощ при избор на компоненти. Би трябвало вече да имаш един "нов компютър" , пак тук си търсиш процесор!? Търся си процесор  , тук идва пак друга сродна тема: Съвет за процесор , по тази логика да сметнем, вече трябва да имаш два компютъра "нови" и два "нови" процесора. После темите не били фейк.? :) П.с. Па аз, ти се извинявам .....  :D

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай с телефона ти и постни няколко снимки тук! :)

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.