Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

El Shaarawy92

От IDE към SATA 2

Препоръчан отговор

Имам стар хард - IDE - искам да го свържа към ново дъно ASROCK B75M DGS, но то има само SATA 2 портове. Знам, че трябва преходник, но какъв точно трябва за тази цел? Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам стар хард - IDE - искам да го свържа към ново дъно ASROCK B75M DGS, но то има само SATA 2 портове. Знам, че трябва преходник, но какъв точно трябва за тази цел? Благодаря предварително :)

http://superevtino.com/sata-to-ide-hdd-or-ide-to-serial-ata-bidirectional-adapter-100-133

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поддържа Windows 98 / SE / ME / 2000 / XP

На 4ГБ рам няма как да работя с XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочети  за х86 и х64 битовите ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мислиш че няма Win7 да го поддържа ли ?

Аз бих пък казал

На 4ГБ рам и Win7/8 няма как  работя с такъв диск ;) който отдавна трябва да е в гюма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли разлика между SATA1 и SATA2 ? Смисъл би трябвало да стане и за двете нали? 

Ще го сменя харда, но засега имам важни неща на него искам да ми стои :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли разлика между SATA1 и SATA2 ? Смисъл би трябвало да стане и за двете нали? 

Не,няма.Слагал съм САТА2 диск на дъно с САТА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имате важни неща на този диск по-добре я запишете на флашка/диск... Или я качете в някой сайт за качване на файлове защото не се знае кога ще си замине без дори и да ви предупреди...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.