Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

На няколко места прочетох,че видео картата ми Nvidia GeForce GTX 670MX поддържа 3D ? Само че аз си представям 3D-то като сложиш очилата и да влезеш в играта/филма ? Мисълта ми е това 3D ли поддържа картата или става въпрос за нещо друго? Ако сложа просто едни очила дали ще мога да използвам 3D защото никъде в лаптопа не виждам настройки за това. С този лаптоп съм - http://www.technopolis.bg/b2c/details/511397/P11010101/Laptop-ASUS-G75VX-T4120HM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето така ще влезеш и в Матрицата и във Филма и където си поискаш :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето така ще влезеш и в Матрицата и във Филма и където си поискаш :)

Публикувано изображение

Е не съвсем. 

За да се използват тези очила е нужно дисплея да работи на 120 херца. При другите могат да се използват 

Публикувано изображениеестествено трябва да се направят и настройки във видеодрайвера. 

Иначе да картата поддържа 3D Vision

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре... установихме,че картата поддържа 3D... но екрана на лаптопа с който съм поддържа ли 3D или не?  Ако отговора е не - какво ми трябва,за да използвам пълноценно 3D vision-a ?

Тука гледам,че има подобен на моя лаптоп който поддържа 3D http://www.nvidia.com/object/3d-vision-notebooks.html само че този е Asus G75vw  а моя е ASUS G75VX ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.