Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумниции. Днес спечелих 40 лева от еврофутбол :) и искам да си взема гейм клавиатура ако може и с подсветка. Знам че не са много пари но пак се радвам на печалбата си :) Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа, стига вече не ви ли омръзна, да пускате безсмислени теми? до миналия ден бюджет/а беше 50 лв. колегата @jonov , ти даде 2 различни теми. Сега пак пускаш? говоря за тази тема: Препоръчайте ми клавиатура  престанете вече , явно съм бил прав, че си някакъв тийнейджър на 14 год. които си няма друга работа, освен да пуска за негов кеф, безсмислените си фалшиви теми. 

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОПС забравил съм че съм пуснал преди тема. Моя грешка тази я изтрийте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумниции. Днес спечелих 40 лева от еврофутбол :) и искам да си взема гейм клавиатура ако може и с подсветка. Знам че не са много пари но пак се радвам на печалбата си :) Мерси предварително

ОПС забравил съм че съм пуснал преди тема. Моя грешка тази я изтрийте

Ще ти задам следния въпрос,не мислиш ли,че прекаляваш ?Почти всеки ден пускаш различни теми за видеокарти,кутия,клавиатури.Едната ти тема за клавиатура е от 30 юни,също две теми за избор на графична карта.Не виждам как можеш да убедиш някого,че ще забравиш какви теми си поствал във форума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Greak
      Здравейте,
      Сдобих се наскоро с една стара клавиатура, която бих искал да използвам, но ме спира преходника, който използва:

До колкото можах да се информирам, клавиатурата ми използва DIN 41524, което за жалост не ми помогна особено в търсенето. Търсих и в Aliexpress, както и в други сайтове, но не мога да намеря подходящия преходник към USB, с който да мога да използвам въпросната клавиатура. Бихте ли ми помогнали?

Благодаря

• от Ivan Minyov
      Здраейте пичове, тъй като си счупих клавиатурата си търся нова. Обмислям закупуването на COUGAR DEATHFIRE EX COMBO, тъй като съм фен на марката, а и е на добра цена. Но искам да питам дали някой има мнение за нея и дали става за доста дълги гейминг сесии. Удобна ли е, мишката как е кой каквото знае ще ми е от полза. Мерси предварително.
    • от Ivan Minyov
      Здравейте, постоянно играя на компа и вчера малко се бях запалил и потроших старата клавиатура. Та както и да е търся си нова и нямам никаква идея каква да е тя. Спрял съм се на тази клавиатура на Cougar. Някой има ли я имате ли мнение за нея и ще издържи ли, защото понякога доста се вкарвам във филма.
    • от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! Поздрави за годишнината на Калдата!
      Наскоро инсталирах Xenialpup64 7.5. Работи доста добре, но "забравя" настройките за избрана клавиатура, добавен език, неговият вариант и клавишните комбинации за смяна на подредбата. Настройва се добре, работи до края на сесията, но след рестарт иска нова настройка на гореописаните опции.
      Моля, помогнете, но ако може с по-детайлно описание, тъй като не се смятам за IT-специалист.
      Благодаря предварително!
    • от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.