Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vupros11

Фейсбук, аватар+корица.

Препоръчан отговор

Извинявам се, но така и не открих къде да пусна темата, и реших, че тук е най-удачно. Така значи преди време бях видял една страница, която имаше корица и аватар в едно, смисъл, имаше си корица и аватара беше изрязан от корицата беше направено като едно цяло аватара+корицата. Пробвах да одрежа от корицата долната лява част и да я кача като аватар и да ми стане слято 1 картинка обаче не става, някой има ли идея как ще се получи с размери и работи, надявам се сте ме разбрали за какво говоря, ако не пишете да се опитам пак да обясня.... иначе това се получава интересно, но явно трудно се прави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ГрафиченДизайн и Визуални изкуства

За тук мисля да е твоя проблем, провери, може да намериш нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох незнам, нека модератор я премести да не пускам нова... но ми трябва много, сигурно трудно стават тия работи.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох незнам, нека модератор я премести да не пускам нова... но ми трябва много, сигурно трудно стават тия работи.....

Не е толкова трудно, но е голяма играчка докато напаснеш двете изображения. Имай предвид, че принципът тук е "проба-грешка", т.е. ако наистина искаш да постигнеш този ефект, почвай от сега и не си губи времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да се справя, дали някъде няма някой клип показно, аз не откривам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е пък колко много да ти е претрябвала една изг*зица?

Хората се нуждаят от пари,време,приятели,реализация........

Има и живот извън ФБ- само за инфо

Като порастнеш ще разбереш за какво говоря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква тематика искате да бъде тази снимка? Ако искате прикачете и опишете, това което искате да слеете и ще ви го направя за 5 минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква тематика искате да бъде тази снимка? Ако искате прикачете и опишете, това което искате да слеете и ще ви го направя за 5 минути.

Справих се, Благодаря за правилното насочване! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.