Премини към съдържанието
peps

Странен въпрос!

Препоръчан отговор

Днес си стоях на една пейка и си гледах на никъде(една градинка по точно), когато се замислих над един много странен въпрос-как оспяват да забият табелата"не газете тревата" в средата на поляната?!

Ако и вас ви тормозят такива странни въпроси задавайте ги в тази тема за да си блъскаме главите заедно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес си стоях на една пейка и си гледах на никъде(една градинка по точно), когато се замислих над един много странен въпрос-как оспяват да забият табелата"не газете тревата" в средата на поляната?!

Ако и вас ви тормозят такива странни въпроси задавайте ги в тази тема за да си блъскаме главите заедно!

<{POST_SNAPBACK}>

Няма нищо странно. Табелката е забита доста преди да е оформена поляната-сиреч преди да е поникнала тревата.

По-странно за мен е това ,че все още не е отскубната от вандали,които да я дадат на вторични суровини за жълти стотинки. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Ммм ... в интерес наистината може и да са нагазили в тревата :)

Но и твърде вероятно е да са я забили преди да е оформена тревната площ :clap:

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де...аз въобще не мога да разбера защо ги слагат тея табелки...То райграса е за това - да ходиш бос по него...Тъпо е само така да стой за красота...

А дори и като ги има толкова много хора не го спазват че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре де...аз въобще не мога да разбера защо ги слагат тея табелки...То райграса е за това - да ходиш бос по него...Тъпо е само така да стой за красота...

<{POST_SNAPBACK}>

Ами значи трябва да има табела 'събуйте се и ходете боси... по райграса!'

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами значи трябва да има табела 'събуйте се и ходете боси... по райграса!'

<{POST_SNAPBACK}>

Е няма да е лошо да направят и специални поляни само за тази цел...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е няма да е лошо да направят и специални поляни само за тази цел...

<{POST_SNAPBACK}>

Може да го предложиш на кмета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

И кой ще тръгне бос по градинките? Има ли време за това? Обикновенно през тревните площи се минава "за по-пряко".

На мен друга табелка винаги ми е била смешна :" Не късайте цветята - те са ваши"! Взаимно изключващи се -забрана и съждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

fifa това е идея нали бат Бойко търсеше асфалт на вересия, е да засаждат райграс на всякъде и си решават проблемите! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
fifa това е идея нали бат Бойко търсеше асфалт на вересия, е да засаждат райграс на всякъде и си решават проблемите! :)

<{POST_SNAPBACK}>

:clap: Идеално! Вместо асфалт - райграс, пък може да се измислят още много приложения, освен да ходим боси по него ;)biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) Идеално! Вместо асфалт - райграс, пък може да се измислят още много приложения, освен да ходим боси по него  :clap:  biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Да бе...например да си я късаме и да си я сушим вместо марихуана...И после да си я пушим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз веднъж попаднах на нещо подобно-"не замърсяваите околната среда" -гласеше табелката,но наоколо кошче за отпадаци не видях... laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми то на много места го пише това...Ама не се сещат да слагат кошчета за боклук...Тука ако тръгнеш по главната улица трябва да вървиш половин час до най-близкото кошче...освен ако не почнеш да блъскаш по вратите на хората да ги помолиш да си изхвърлиш обелката в техния кош...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Swanky, ех ти пък, пак за най хубавото мислиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко късно се включвам и се извинявам че отклонявам разговора, но понеже първоначалната идея беше да си споделяме такива странни въпросчета ви предлагам този линк: Zashto?. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко любопитни въпроса :

След като всеки е чувал за "черните" кутии в самолетите, които са почти неразрушими, защо не правят самолетите от същия материал ?

Ако някоя дума в правописния речник е написана погрешно, как ще разберем ?

Защо заведенията които работят "нон стоп" имат брави и ключалки ?

и

Защо Ной не ги уби тия два комара ?

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с първия въпрос-трябва да е "защо всеки пристига по-бързо от Спешна помощ"!

А относно онова с диетичната кола- днес пред мен в магазина една 150 килограмова лелка направи точно това-накупи си какво ли не от което се пълнее като засветовно и анкрая диетичната кола, та дори тъкмо се канех да ви споделя това и да питам "абе що за хора са това?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А относно онова с диетичната кола- днес пред мен в магазина една 150 килограмова лелка направи точно това-накупи си какво ли не от което се пълнее като засветовно и анкрая диетичната кола, та дори тъкмо се канех да ви споделя това и да питам "абе що за хора са това?"

<{POST_SNAPBACK}>

Ами можеби на лелка и харесва рекламата на диетичната кола и затова си я купува или просто самия вкус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз чесно казано не виждам разлика между вкуса на обикновенната кола и диетичната! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.