Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемът е,че играта криви на дясно. Колите не вървят в права линия,ами на дясно. Не е нетърпимо,играе се,но пречи..Никоя друга игра не прави така .. как да го оправя? За старата версия говоря,2005..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам става въпрос за волан. Ако е така, може би трябва да се калибрира - и ако не го прави в други игри, значи трябва в настройките на MW (ако наистина го прави само там).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам става въпрос за волан. Ако е така, може би трябва да се калибрира - и ако не го прави в други игри, значи трябва в настройките на MW (ако наистина го прави само там).

регулаж на предницата ще помогне :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто дай 'default' на настройките и после си го преправи както ти харесва, ако направиш default на всички настройки и пак се получава си провери клавиатурата.Веднъж лявото копче се беше залепило(имам навик да ям на компютъра :D) и трябваше да го извадя и почистя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от настройките,а копчето и аз си го помислих и не е то.. все пак ако се беше залепило щеше да си проличи в другите игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от настройките,а копчето и аз си го помислих и не е то.. все пак ако се беше залепило щеше да си проличи в другите игри

Инсталирай най-новия пач за играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери в тракерите. Тук е незаконно да се дават линкове към пиратски софтуер ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с нова клавиатура тогава. Вземи от приятел примерно за тест само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.