Премини към съдържанието
Fifa

Джесика Симпсън ще става спасителка на плажа

Препоръчан отговор

0000002829-article.jpg

Русокосата красавица Джесика Симпсън ще участва в игралната версия на прочутия сериал „Спасители на плажа“. 25-годишната певица, която наскоро се разведе, ще поеме една от главните роли във филма, съобщи британският таблоид „Сън“.

Нейното участие ще нагорещи игралната продукция докрай, след като във филма вечес тана ясно, че ще участват звездите на сериала Памела Андерсън, Кармен Електра и Ясмин Блийт.

Наскоро Джесика обяви, че иска да следва примера на Анджелина Джоли и да си осинови деца. Певицата също така осигури и музикалната кариера, като подписа договор със звукозапсината компания Колумбия на стойност 35 млн. долара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оххх ... майчице ... това май пак ще се гледа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да само ще поизплакнем очите, иначе няма какво да се лъжем може да става за певица, но за актриса не я бива никак. Клипа й от The Dukes of Hazzard може да беше страхотен, но пак заради нея, а не толкова заради опита да докара нещо като кънтри, поне според мен не беше толкова успешно колкото песните й тип балади.

п.п. ето още една нова статийка - Джесика Симпсън ще издържа бившия си съпруг - http://www.tialoto.bg/article.php?cat=10&id=2591

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам колко става за актриса, но ролята си е точно за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли не намирам Джесика Симпсън за красива и чаровна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само аз ли не намирам Джесика Симпсън за красива и чаровна?

<{POST_SNAPBACK}>

Не, разбира се! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така де, НИТО красива, НИТО чаровна имах предвид. Дано си ме разбрал правилно fifa. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Е и аз не бих и пуснал толкова лесно, ако това имаш впредвид, но не е толкова лошо момичето, пък и има доста секс в нея.

Редактирано от MasterRalf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Секс biggrin.gif

Филмчето ще се гледа, не заради друго ами заради спасителките!!! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.