Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Скоро ми изтича договора и смятам да си взема някое смартфонче... Защото сега съм с Nokia 5230 и е голяма мъка , нито WI-FI , нито свястна камера , нито нищо... Та бях се ориентирал за ZTE BLADE ||| , но сега забелязах Nokia Lumia 520 и ми допадна... Та можете ли да споделите нещо за телефона , а ако има някои притежател на този модел - да сподели впечатленията и минусите на телефона... Бюджет до 300 лв. - телефона ще се купува от Mtel с договор Surf & Talk XS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо на договор? и точно към мтел? за тези две години, ще те одерът. Баща ми си взе нокия лумиа 900 , за тези две години месечните вноски (договор) , той не спря да плаща под 50 лв. на месец (дали говори дали не говори) , той под 50 лв. не падаше сметка,лизинг и т.н. Моя съвет е по-добре отдели тези пари събери още някой лев, и си купи направо телефона в (кеш). Друг съвет мини към друг оператор. П.с. Телефона в момент/а върви 350 лв. да го купиш на свободно (без договор без нищо).  Nokia lumia 520 , все пак ти си решаваш. Успех :)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ми изтича договора и смятам да си взема някое смартфонче... Защото сега съм с Nokia 5230 и е голяма мъка , нито WI-FI , нито свястна камера , нито нищо... Та бях се ориентирал за ZTE BLADE ||| , но сега забелязах Nokia Lumia 520 и ми допадна... Та можете ли да споделите нещо за телефона , а ако има някои притежател на този модел - да сподели впечатленията и минусите на телефона... Бюджет до 300 лв. - телефона ще се купува от Mtel с договор Surf & Talk XS

Ех с тия договори не разбирате ли че давате грешни пари? Този тарифен план е пълен т*шак. 150МБ интернет ли бе? Ехааа за години напред грешни пари. То за същата такса има тарифен план  с 150 безплатни минути към всички оператори. Поне като плащаш тая такса да си звъниш спокойно. Ама тая тарифа не я бутат с телефоните.  Тука само на мтел безплатни и за другите те дерат. На изплащане ли ще се взима телефона че си навит да се вържеш за тези крадци? Моя съвет е да взимаш телефон без договори. Не се ли научихте? 

Виж тук ако имаш желание...

Цък         Цък

В краен случай ако ще е на лизинг по добре да теглиш кредит ако не можеш да ги събереш и да се примириш с оскъпяването, отколкото неусетно да ти прибират паричките тези №%€$@№ 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е много добър за парите, но без договор е около 350 лв. и е тъпо да го взимаш с договор. Това е от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е много добър за парите, но без договор е около 350 лв. и е тъпо да го взимаш с договор. Това е от мен.

319

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По отношение на въпроса: Според мен телефона си заслужава. Като единствен недостатък мога да отбележа липсата на светкавица за камерата (ако това може да се сметне за недостатък).

Извън въпроса: Аз също подкрепям по-горните мнения и винаги си купувам нещата кеш. По-добре е да почакам и да събера средства, отколкото да плащам повече на изплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора - аз не съм казал ,че ще го взимам на изплащане... и договора ще е към мтел , защото всички приятели и роднини (с изключение на 1-2) са към МТЕЛ и да знам ,че много се оплакват всички , но аз досега не съм плащал голяма сметка... а и ми трябва договор с включен интернет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора - аз не съм казал ,че ще го взимам на изплащане... и договора ще е към мтел , защото всички приятели и роднини (с изключение на 1-2) са към МТЕЛ и да знам ,че много се оплакват всички , но аз досега не съм плащал голяма сметка... а и ми трябва договор с включен интернет...

От къде си ? Няма ли WiFI никъде наоколо? Тоя интернет е 150МБ ... за 2 дни и го няма. После е такава скорост че ти гарантирам че бързо бързо ще спреш да ровиш из нета, като чакаш по 5 минути да ти зареди страница. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде си ? Няма ли WiFI никъде наоколо? Тоя интернет е 150МБ ... за 2 дни и го няма. После е такава скорост че ти гарантирам че бързо бързо ще спреш да ровиш из нета, като чакаш по 5 минути да ти зареди страница. 

Ем... има wi-fi да... в училище има из цялото в центара на града също има много - FREE WI-FI , на работното ми място също има WI-FI (мое)... единствено удома нямам... може би ще взема този пакет: http://www.mtel.bg/ikonomichna-tarifa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем... има wi-fi да... в училище има из цялото в центара на града също има много - FREE WI-FI , на работното ми място също има WI-FI (мое)... единствено удома нямам... може би ще взема този пакет: http://www.mtel.bg/ikonomichna-tarifa

Явно удома имаш интернет щом пишеш във форума. Защо не си вземеш един рутер с WiFi и да не плащаш и бездруго изключително бавния интернет на ментел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата все пак е за избор на телефон, а не на тарифен план...

Andrey_96, виж сега. Отдели малко време, седни, и помисли - какви програми ще ползваш на този апарат. Ама подробно - интернет браузър, Skype, приложения за Facebook и YouTube, Flash плеър, аудио/видео плеър, навигация, игри, Pictute/Photo Viewer, работа с Bluetooth, и т.н. След това се разрови в Гугъл, и виж дали тези програми се поддържат от Nokia-та. Защото тя е с Windows - тоест, майкрософтска операционна система. А те имат навика повече да ограничават потребителите, отколкото да им дават възможности да правят каквото си искат. За разлика от телефоните с Android, където (принципно) всичко е възможно. 

Освен това, не съм работил с такъв телефон, но ми се струва, че 512 MB RAM е малко. 

Аз съм също фен на Nokia, повече от 3 години съм също с 5230. Много здрав телефон, изпускан е, мокрен, прашасвал е, и пак работи. И аз мисля да го сменям, но никога няма да си взема модел с Windows! А от моделите с Android не мога да си харесам някой, който да е достатъчно здрав и надежден. Харесах си по показатели в нета HTC Desire X. Но по форумите чета много оплаквания от здравината му. Така че засега се въздържам от покупка, и обмислям Samsung Galaxy XCover 2 :) ...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще си пускаш план с интернет не ти препоръчвам на мтел, освен ако няма да го ползваш толкова често. В моя град (Русе) нета им е трагедия на повечето места, а у нас дори нямам и 3G в едната стая. Да не говорим след изчерпване на бързите мегабайти.

П.П.: Аз също съм с 5230 и мисля скоро да си взема Samsung Galaxy S Advance, ако искаш го виж, малко надвишава бюджета ти. :)

Редактирано от sks1897 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложенията , който ще ползвам са: навигация , youtube , facebook , google ;d.Ще се играят игри и качват филми може би... незнам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложенията , който ще ползвам са: навигация , youtube , facebook , google ;d.Ще се играят игри и качват филми може би... незнам

Значи най-добре си вземи нещо с андроид. Според мен windows phone няма да ти свърши добра работа за тези неща, особено ако ще играеш игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи най-добре си вземи нещо с андроид. Според мен windows phone няма да ти свърши добра работа за тези неща, особено ако ще играеш игри.

.... чудя се между Lumia-ta и ZTE BLADE 3 , блейда ме кефи , но е с едноядрен процесор... Незнам...  На мен ми трябва да разцъквам игрички в даскало :Д ...

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти лагват игрите на това ZTE. Не виждам от мтел да предлагат много добри телефони за 300лв с този план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти лагват игрите на това ZTE. Не виждам от мтел да предлагат много добри телефони за 300лв с този план.

значи ще е Lumia-ta... сигурно... или ще видя или ще мога да отделя средства за ZTE GRAND

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за кое по-точно няма да му свърши работа? Струваш ми се доста предубеден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се изразил както трябва, исках да кажа че за игри няма да свърши работа, иначе за другите неща е супер. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще вземаш Нокиа, вземи Лумиа 620, разликата в цената е много малка а предимствата и не са малко!!! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега на свободно в мтел върви 470 лв.? Ти за тези пари ще си вземеш много по-хубав и добър телефон ... Успех

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да посъбера още малко средства и да взема Alcatel One Touch Idol 6030x

Въпросително е дали е по-добър от Lumia-та... ако ще взимаш Андроид, вземи нещо бързо, за да не ти лаги на куче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросително е дали е по-добър от Lumia-та... ако ще взимаш Андроид, вземи нещо бързо, за да не ти лаги на куче.

какво по-добро - 8 мб камера с светкавица , HD телефон , 4,5 инча , двуядрен... както казах ще се взима с ДОГОВОР , и ще го взема за 400 лв. ,а и ми трябва за развлечение през свободното време в междучасието... за игри си имам мощен компютър... Не ми трябва нещо свръх мощно... както казах съм с Nokia 5230 и който и да взема от тези телефони ще съм се качил от автобус на С-класа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.