Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Та вече 3 игри ми не тръгват на 915G, и се поразмислям кво да си купя. Гледам, чета - на всякаде по форумите чета за 7800/7900 vs 1800/1900, обаче не мога да разбера нищо за ATI 1600 и NV7600/7500. Ta, ako можете, дайте едно рамо. По принцип съм фен на ATI, обаче до колкото разбирам от написаното в Tom's Hardware и BeHardware, нещо се излагат с 1ххх серията.

Редактирано от hattamotto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ами пич аазз съм с Ati/Radeon-Asus A9250GE/TD/256mb ами какво да ти кажа ако искаш да играеш игри си земи такава.И не е мн скапа 60$ си я взех аз сигорно вече са поефтиняли още.Само да имаш добри настроики и си сипер с нея за игри няма да се тревожеш хич.

PS: А ако искаш повече Info за тези карти разглетаи тук,нали нещо не си разбрал.

Редактирано от Air_Alex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да ни кажеш с какъв слот ти е дъното-AGP или PCI-E, или да гадаем? Иначе по въпроса за 7600 срещу Х1600-сори че си фен на Ати, но тук са дооста назад. Виж Х1900 бие(с малко) 7900, но в средния клас Ати нямат шанс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, че X1900XTX бие 7900GTX защото четох обратното (Ati-то имат предимство само като се използва AA и AF). Инъче по въпроса: дай малко инфо за слота (PCIExpress или AGP8x), парите, които смяташ да дадеш и си кажи и другите компоненти на компютъра, защотото за новите игри не се иска само бърза видео карта. А за спора Ati - nVidia, аз бих направил така: примерно ако мога да споделя до 250лв. за видео карта бих прегледал добре ценовите листи и да си преценя най-доброто за тези пари (много добро решение е Galaxy GeForce 6600GE за около 120$ без ДДС или XFX GeForce 6600GT за около 140$ без ДДС (и двете карти са AGP8x, имат и варианти за PCIE, които са по-евтини). За тези пари също може да се вземе X1600,примерно GeCube, но предимството на първите две е DDR3 паметта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма ли да ни кажеш с какъв слот ти е дъното-AGP или PCI-E, или да гадаем?

<{POST_SNAPBACK}>

Написъл съм много ясно - 915G, останалото се подразбира.

Благодаря за съвета, но реших да се огранича с разходите / вчера си купих нов диск, тача че съм ограничен финансово/ и взех Х550. Ще я видя, и до 10 дена ако не ми хареса, я връщам. Ма за сега е добре, не се оплаквам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Написъл съм много ясно - 915G, останалото се подразбира.

Благодаря за съвета, но реших да се огранича с разходите / вчера си купих нов диск, тача че съм ограничен финансово/ и взех Х550. Ще я видя, и до 10 дена ако не ми хареса, я връщам. Ма за сега е добре, не се оплаквам.

<{POST_SNAPBACK}>

Май недовиждам вече... sad.gif Както и да е-щом си доволен от Х550 със здраве да си я ползваш. Ако случайно решиш да я смениш и нямаш много пари ти препоръчвам 6600GE - за малко под 100$ получаваш доста бърза 8 конвейрна карта с подръжка на всички нови стандарти и т.н. Ако ди се дават повечко пари Х1600Про също е добър вариант, но цената вече отива към 130$

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lyudmil, мерси, но мисля че за сега ще се въздържа от смяна. Х550 върши работа, а и смята, че когато копуваш нещо, или взимаш това, което за момента ти върши работа, или купуваш най - доброто на пазара. Ще купувам друга, да, но смятам това да бъде след изклизането на Vista, когато според мен и цените на върховите модели ще слязат надолу. Е да, ще съм вкарал някой друг лев вътре, но то е поносимо, на фона на обезценяването на IT продуктите. А и все пак мисля че таз карта ще мога да я разкарам тогава поне за 1/2 от цената и, която е 67 долара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.