Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

onebyone

Помощ за курсова

Препоръчан отговор

Здравейте, уча бизнес администрация и незнайно защо ми поискаха да направя уебсайт. До сега не съм се занимавал с програмиране и ако случайно някой има възможност да помогне, ще съм му много благодарен. Задачата гласи: 

Да се създаде сайт с поне 3 страници, свързани помежду си (да има връзка от всяка страница към останалите). Сайтът да е по тема, избрана от Вас и всички страници да са по тази тема.

Текстът и снимките да отговарят на темата. Да са включени:
хипервръзки
подреждане на елементите с таблица или слоеве
връзка с автора
Сайтът трябва да е публикуван в интернет, напр. в hit.bg
 След изготвянето, сайтът да се добави в  търсачка. Пример:
  • Google
  • Всичко за Google,
  • Изпращане на съдържанието ви до Google,
  • Website owner, Web
  • Add your URL – Submit your website for inclusion in Google's index
  • въвежда се URL-a на сайта

И понеже в hit.bg максималното достъпното пространство за един сайт е 10M , бих помолил да се ограничи до тази големина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо взимаш за мезе пишещите в този форум, ми се струва. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде бе студентче... Нещо си се объркал май ми се струва. Въпросната работа не се прави хей така, пък да не говорим, че подобно нещо се заплаща. Моите работи никой не ми ги прави, а сам се трудя ! :)

Хайде успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде бе студентче... Нещо си се объркал май ми се струва. Въпросната работа не се прави хей така, пък да не говорим, че подобно нещо се заплаща. Моите работи никой не ми ги прави, а сам се трудя ! :)

Хайде успех !

Все повече хора няма да разбират за какво им говориш колега. Понеже в България времето и труда не се ценят повечето хора си мислят, че всичко става за 5 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има готови шаблони в интернет, просто ги редактирай. Ето тук има няколко сполучливи Andreas Website Templates За без пари - толкова помощ. Не очаквай някой да седне на добра воля да си загуби времето да ти пише домашната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има готови шаблони в интернет, просто ги редактирай. Ето тук има няколко сполучливи Andreas Website Templates За без пари - толкова помощ. Не очаквай някой да седне на добра воля да си загуби времето да ти пише домашната.

Благодаря ти, точно това търсех. Не очаквах разбира се някой да седне да ми го направи всичко на готово. techmaniac - успех и на тебе СТУДЕНТЧЕ !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.