Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Наскоро се запалих по стрийт с байк(да карам БМХ) и бих искал да знам мога ли да го олекотя по някъкъв начин БМХ-а е Sprint Sphinx с пегове, предна и задна спирачка, степенка и звънче(него го махнах) и какво ли още не. Мерси предварително на всички отзовали се

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумници. Наскоро се запалих по стрийт с байк(да карам БМХ) и бих искал да знам мога ли да го олекотя по някъкъв начин БМХ-а е Sprint Sphinx с пегове, предна и задна спирачка, степенка и звънче(него го махнах) и какво ли още не. Мерси предварително на всички отзовали се

БМХ? Ама то само рамка с две гуми. Няма нищо за махане! Може да напълнееш, ако нямаш сила да го вдигнеш или да отслабнеш, за да скачаш по-високо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно рамката ми е доста тежичкаа

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А олекотил ли си осите на каплите не трябва да са много затегнати гайките на лагерите ако искаш да имаш инерция и по бързо да върви колелото. Но и не трябва да са много разхлабени осите т.е. имах в предвид нормално затегнати с много грес. Ако са много затегнати това води до много триене нагреване и разпадане на лагерите. Ако имаш възможност си вземи капли 20'' от балканче и им сложи гуми и задната капла е сглоби с контра :Д ако не ти се разправя по-добре си остави спирачките на рамката заедно със спирачките. 

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.