Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

didko_tt

Дистанционно за Philips fr 940

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми каже, дали има дистанционно за Philips fr 940, защотото реагира на дистанционно за ТВ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже, дали има дистанционно за Philips fr 940, защотото реагира на дистанционно за ТВ.

Да има дистанционно. Реагира на дистанционно от ТВ, тъй като явно на дистанционното на ТВ-то съвпадат честотите с това на уредбата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има дистанционно. Реагира на дистанционно от ТВ, тъй като явно на дистанционното на ТВ-то съвпадат честотите с това на уредбата.

Кви честоти, какви 5 лева? IR дистанционните управления работят с инфрачервена светлина, като ключът от бараката са програмираните поредици от кодове, които отговарят за всяка конкретна команда. Поредицата кодове, т.е мигвания на инфрачервеният диод, които се разпознават от контролната схема на инфрачервеният приемник на уредбата е сходен или съвпада с поредиците, използвани за телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви честоти, какви 5 лева? IR дистанционните управления работят с инфрачервена светлина, като ключът от бараката са програмираните поредици от кодове, които отговарят за всяка конкретна команда. Поредицата кодове, т.е мигвания на инфрачервеният диод, които се разпознават от контролната схема на инфрачервеният приемник на уредбата е сходен или съвпада с поредиците, използвани за телевизора.

Да колега така е. Не съм го обяснил правилно. Извинявам се. Ето линк за повече яснота към постващия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарности

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.