Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ji4ko

HTC Wildfire Голям Проблем

Препоръчан отговор

Значи имам HTC Wildfire и батерията ми пада много бързо Android Systema заема 100% и незнам какво да правя на телефончето тъкмо му бе сменен Рома.
Моля за помощ :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам HTC Wildfire и батерията ми пада много бързо Android Systema заема 100% и незнам какво да правя на телефончето тъкмо му бе сменен Рома.

Върнете оригиналния имидж. И като ви казах да не пипате не ме послушахте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха ако ром-а още не е в стабилна версия ти какво очакваш ?!? Кажи какъв е ром-а, може и да ти предложа по-добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RemPuzzle 2.2.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора написах тема за моя проблем , но никой не ми отговаря някой от вас може ли да ми помогне :( става дума за флашване на нокиа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих сложил това : [ROM][4.0.4]CyanogenMOD 9.1 Version 4.0 AROMA (20 Feb ,2013) Ром-а е добър, а и батерията ще държи повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е че незнам как а го сменя защото на мен един познат ми го смени доколкото бях чел трябва да вляза в Recovey Mod да дам аpply zip и тела се рестартирва и готово толкова ли е лесно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше си продължил старата тема :) Казвахме ли ти да не се занимаваш с глупости. Земи си качи последния стоков ром и от менюто на тел. си забрани приложенията, които няма да използваш и се мирни, че ше съсипеш телефончето, като те гледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде да го сваля и как се слага като вляза в Recovery Mod и дам apply zip и избра софтуерът след това рестарт на тела и готово ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде да го сваля и как се слага като вляза в Recovery Mod и дам apply zip и избра софтуерът след това рестарт на тела и готово ли ?

Сваляш този, който ти е дал колегата @VipKokata. [ROM][4.0.4]CyanogenMOD 9.1 Version 4.0 AROMA , толкоз ли е трудно малко да по-прочетете.? Ако не знаете, как се инсталирва/слага по-добре го дайте на сервиз, ще ви струва г/д 20-30 лв. Но ще си запазите телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.