Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,по време на регистрацията в Mtel ми иска номера,въвеждам го с 359,нали така искат.И ми казва "Невалиден Формат".Пробвах с +,088,разделен номер на части,както е по принцип.И пак не става.Моля,помогнете!

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

без да го разделяш на части - +35988(5 или 6 или 7 или 8 или 9) и без разделител останалата част от номера...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

без да го разделяш на части - +35988(5 или 6 или 7 или 8 или 9) и без разделител останалата част от номера...

Благодаря ти!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от lolrelax
      Здравейте, насочил съм се към план на Мтел (Мтел безкрай 2хл + 100 mbps NET + Цифрова 120 канала пакета и бонус аналогова кабелна на цена от 40 лв.) - пакета го има на сайта им, промоционален до края на Октомври. Искам да попитам някой от форума с какви впечатления е от интернета, след купуването на близу от мтел? Някой с опит от града, пък и не само от Хасково, който вече използва подобен пакет може ли да сподели мнение? Благодаря за отговорите
    • от VitaminX
      Здравейте всички,
      Бих искал да чуя/прочета вашите впечатления от скоростта на интернета в метрото, особено в последно време.
      Абонат съм на bob(Mtel) и мога да кажа, че откакто минах към тях, по някое време през лятото, ми е почти невъзможно да ползвам интернет в метрото сутрин в пиковите часове.
      Преди бях абонат на Vivacom и макар и скоростта беше бавна, но въпреки това успявах да заредя каквото ми трябваше, че дори и видео пусках.
      Доколкото ми е известно мрежата или по-скоро инфраструктурата в метрото е споделена и привидно няма причина за разлика в скоростта и други подобни. Понеже съм абонат именно на бранда bob, а не на бранда mtel, си помислих, че може би съм с по-нисък приоритет спрямо другите абонати на mtel, но явно това не е така, защото мои познати - абонати на mtel също ми се оплакаха от подобни проблеми.
      Та въпроса ми е - имате ли впечатления за Telenor и Vivacom, и дали има смисъл да преминавам към тях от тази гледна точка.
      Поздрави,
    • от bulio911
      Моля ви за помощ искам да си разкодирам телефона. Заключен е да приема само карти на Мтел. Потърсих из нета някви неща но нищо не открих и за това се допитвам до вас. Намерих нещо за някъв код който като го въведа и ставало, чрез IMEI или нещо си там не разбрах точно щот пишеше на англ пък аз мн мн не разбирам англ та въпроса ми е от къде да го намеря този код вие знаете ли ??? ще съм ви много благодарен ако ми помогнете. Не искам да го карам на сервиз щот ще ме обрулят с 20-30лв а телефона не струва толкова. Става въпрос за
      Model: Nokia 1616-2
      Type: RH-125
      CODE: 059C017
      IMEI: 355387/04/126814/7
    • от 1000firmi
      Нека да направим едно предброяване на абонатите на мобилните оператори във форума. Предлагам всеки да сподели предимствата на тарифата, която ползва и така да се помогне на хората, на които им изтича стария абонаментен план.
    • от countrey
      Здравейте, днес си взех 3g модем за интернет на м-тел. Досега не съм ползвал такъв и не знам как да проверя колко мегабайта ми остават. Ако някой може да ми каже ще съм му благодарен.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.