Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Nicollay Dong

Windows 7 забива на моменти след преинсталация, а uTorrent вади грешки?

Препоръчан отговор

Здравейте,

значи, снощи преинсталирах напълно лаптопа си, като му сложих отново Windows 7 64bits Professional, който е лицензиран, само дето съм затрил активиращия key, но както и да е. Преинсталирах лаптопа напълно, C, D дяловете - навсякъде. След като инсталирах ОС-та, днес реших да си сваля FIFA 12 и да си губя времето, обаче сега забелязвам, че ми изписва един много гаден error "Грешка в торента Искането не можа да бъде изпълнено поради грешка във входно-изходно устройство (WriteToDisk)". Гледах клипчета в интернет, които наподобяват с проблем на моя, но никакви промени, все същата работа. Докато чатих с един приятел, попитах го откъде идва възможния проблем, той ме попита дали съм пробвал да инсталирам торента в друга папка - казах му да, че го направих още преди да ме подсети за това, но проблемът все още е в "сила", после пък ми намекна и за хард диска, за което не се бях сетил. А от друга страна пък и Windows-а ми създава някакви ядове, докато работя в интернет, или водя дискусии в Skype, и дори да не правя нищо интригуващо ми прави същите ядове. Сякаш съм стартирал към 15 програми, браузъра е стартират с 10 прозореца, процесора се е натоварил до 60-70 процента... ужас, непоносимо е. Според вас дали е от хард-диска? Според мен има някаква такава вероятност, понеже вчера сутринта отворих лаптопа, за да го почистя и реших да извадя хард-диска. Извадих го, след 5 минути отново го поставих, но нямах никакви грешки, или поне не помня да имах подобни... Според вас от какво може да се появяват въпросните грешки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е хард диска,трябва да му пуснеш тест за лоши сектори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом сте разглобявали лаптопа - редно е да се започне пак оттам - разглобете частта с хардиска и вижте дали сте сложили добре кабелите за връзка към дъното... Дано това да е проблема.

След това следва тест за грешки - аз лично ползвам Victorya от Hiren boot cd.

Ако и там няма проблем - тествайте и рама, ако сте я вадили и нея - на първа стъпка вижте и нея дали е влязла добре...

Това за начало...

Проверка за вирус също не би била излишна, но според описанието Ви, нещата клонят по-скоро на хардуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е и RAM-та да е, защото и нея съм вадил. Значи, сега излизам, защото имам малко работа и като се върна ще следвам стъпките. Дайте ми програма, с която да засека грешките.

Редактирано от Nicollay Dong (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.