Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам до попитам колко е цената на "един градски разговор",колко пари е на минута?Операторът ми е Mtel(не е реклама).

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от какъв телефон се обаждаш и на какъв тарифен план си и имаш ли така наречените "безплатни минути"?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от какъв телефон се обаждаш и на какъв тарифен план си и имаш ли така наречените "безплатни минути"?

Не,нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,нямам.

какво нямате? тарифен план или безплатни минути?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво нямате? тарифен план или безплатни минути?

Безплатни минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатни минути.

ТОгава зависи от тарифния ви план, може да е от примерно 24 до 32 стотинки на минута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е , градски разговор?И като подписвате договори ,не четете ли.Иначе безплатни минути няма.Има както каза Капитана тарифен план.Но ,въпреки рекламата  за поевтиняване , аз не жиждам такова.От както е на пазара Глобул все32 стотинки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е , градски разговор?И като подписвате договори ,не четете ли.Иначе безплатни минути няма.Има както каза Капитана тарифен план.Но ,въпреки рекламата  за поевтиняване , аз не жиждам такова.От както е на пазара Глобул все32 стотинки.

Автора използва архаизъм :) Едно време така им казваха на разговорите по фиксирана мрежа в границите на населеното място :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора ,нещо го е закъсал.Лаптопа ,неще и телефона нещо.Дано се оправи.Разбрах само ,че телефона е Мтел, лаптопа от Вивател.И се питам ,защо?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М-Тел имат сайт от, който  можеш да се информираш за почти всичко.  Трябва обаче да си направиш труда да попорочетеш там каквото е написано. Предлага се и гласово обслужване на *88

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.