Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, предложете ми качествен монитор със ТВ тунер, бюджет 400лв+(не го превишавайте главоломно +100лв таван) ; идеята е да може да се гледа и от далеч и от близо еднакво добре, като наблягаме на близкото гледане разбира се  с резолюция 1920x1080 и въобще има ли такова животно? Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет,бих си взел http://www.technopolis.bg/b2c/details/11978/P11090104/Televizor-SAMSUNG-T23B350-TV+MONITOR  Той е без SMART,ИНТЕРНЕТ TV,SKYPE,DLNA,WI-FI ,които щом се свързва компютър,не са нужни.Така без да е претрупан и оскъпен излишно има добро качество.Между другото,вече всички марки телевизори могат да работят като монитори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG 27MA43D-499 лв в полиса.Ако може да ти дам съвет-каквото и да харесаш по нета,преди да решиш,иди в някой магазин да го погледаш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG 27MA43D-499 лв в полиса.Ако може да ти дам съвет-каквото и да харесаш по нета,преди да решиш,иди в някой магазин да го погледаш.

В момента съм със IPTV съответно имам и приемник, необходимо ли ми е въобще мониторче с тунер или мога да взема по-качествено такова без?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм със IPTV съответно имам и приемник, необходимо ли ми е въобще мониторче с тунер или мога да взема по-качествено такова без?

Ако говориш за тази програма , може да гледаш и с монитор без вграден тунер!

За по-качествен мога да ти предложа Dell 23'', Wide, DVI, Черен U2312HM , но е сравнително по-малак от предложения по-горе от колегата!

Ако търсиш по-голям то ЛГ-то е отличен  избор, ако 23 инча те задоволяват Делла няма алтернатива в този ценови диапазон!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на VIVACO IPTV съм и се замислих, необходим ли ми е тунер при условие че устройството си подава сигнал и мога да се възползвам от HDMI порта за да гледам телевизия? 500лв съм си ги приготвил така или иначе, въпроса е най-доброто за тези парички и явно това е Samsunga.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на VIVACO IPTV съм и се замислих, необходим ли ми е тунер при условие че устройството си подава сигнал и мога да се възползвам от HDMI порта за да гледам телевизия? 500лв съм си ги приготвил така или иначе, въпроса е най-доброто за тези парички и явно това е Samsunga.

Ако мислиш,че TN матрица те устройва не само за монитор,но и за телевизор...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се похваля днес си закупих въпросния: LG 27MA43D страхотен е, доста е голям(добре за телевизор за монитор малко е минус), ъглите на виждане са добре, цветовете също. Накратко благодаря и най-вече на jony-то :)

п.с неправилно съм писал самсунг... вместо ЛГ :)

Редактирано от CbuGHaT (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.